Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pytanie odnosnie 2,0 TDI BLB


Krzysiek29 A4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie i panie mam pytanie bo nie mogę przestać o tym myśleć odkąd dostałem info na zlocie że BLB ma wadę fabryczną mianowicie smarowanie silnika znalazłem na allegro takie coś:

POMPA OLEJU OLEJOWA 2.0 TDI 140 170 KM AUDI VW (2913514758) - motoAllegro

i teraz pytanie czy ta pompa jest ulepszona można ją kupić i założyć zanim klęknie mi motor chodzi mi o to żeby wymontować obecną wstawić "nową" i śmigać nie bawić się w jakieś kupowanie części itd bo ja się na tym nie znam i sam tego nie zrobię z przyczyn oczywistych nie chce nic zj**.....

Chyba że ktoś zna kogoś kto to zrobi w Krakowie i sam korzystał z usług jakiegoś warsztatu i jest zadowolony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak juz jest ze wszystko co sie kreci kiedys sie przestanie krecic .... najlepiej przy okazji np wymiany rozrzadu to sprawdzic i w pore wymienic albo wiedzac ze nic sie nie dzieje eksploatowac auto bez stresu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jak będę wymieniał rozrząd to można to sprawdzić to już jakaś informacja tylko czy wytrzyma jeszcze 20 tyś bo tyle mam do zmiany rozrządu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem cały temat kolego pytanie jest czy takie coś z allegro podejdzie i się sprawdzi i czy będę mógł już przestać o tym myśleć,jak również padło pytanie odnośnie jakiegoś warsztatu w Krakowie z renomą wykonanej takiej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z allegro nie podejdzie bo to inny system na imbusiku, a BLB ma na lańcuchu

Tu tylko wymiana na pompe z 1.9 tdi bez walkow, a najlepiej zrobic przy wymianie rozrzadu bo i tak go musisz zwalic zeby wyciagnac wal i wymienic na nim zebatke na pasujaca do napedu pompy 1.9 tdi:wink:

Tak czy siak przy wymianie trzeba zrobic rozrzad!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz w temacie z linku wszystko napisane i zeby był spokój to pompa z 1.9 i zapomnieć o problemie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli żebym nie utopił monety i oszczędził sobie nerwów zakupić muszę pompe oleju z 1,9 TDI i tą zębatkę tak?
wszystkie graty potrzebne do swapu masz w linku powyzej na 1 stronie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...