Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Navigacja z Passata do b5 przedlift


Rekomendowane odpowiedzi

Witam chcę założyć navigacje z Passata b5 coś takiego NAVIGACJA VW PASSAT B5 96-05 ORYGINALNA !!! (2915448402) - motoAllegro robił już to ktoś może? da radę to podłączyć jakoś pod ori nagłośnienie z audika?

---------- Post dopisany at 02:45 ---------- Poprzedni post napisany at 02:44 ----------

z góry dzięki za pomoc:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymiary są podobne do tych z A4 ?

sprawdź takie rzeczy przed zakupem + system mocujący ,czy taki sam jak w wypadku symphony ,czy też rns-d , dostępność nowych map , spolszczeń , podłączenie , adaptacje.....

jest tego trochę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kusił bym się na rns-d.......miałem chwilkę.....radio gra słabiej od symphony , navi taka se.....wygląd powiedzmy ,że okej ...... odłożyłem kilka groszy i wrzuciłem rns-e....harczki zagrały zupełnie inaczej :kox: ....navi z nową mapą to w końcu coś co w każdym autku być powinno :naughty: o wyglądzie nie wspomnę :shock3::slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem takie navi jak podałem w poście za 350zł z nowymi mapami i w PL języku ,o wymiary będę się dowiadywał:decayed:a co w byście polecili w niedużych pieniądzach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj rns-e z a6 c5 :wink:

---------- Post dopisany at 13:50 ---------- Poprzedni post napisany at 13:48 ----------

można czasem za dobre pieniądzory dostać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ta navi nie będzie pasować bo front panel jest prostokątny, a w A4 jest w kształcie trapeza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ta navi nie będzie pasować bo front panel jest prostokątny, a w A4 jest w kształcie trapeza

Wszystko da sie wyrezac. Odrobina zdolnosci, checi i duzo czasu :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ta navi nie będzie pasować bo front panel jest prostokątny, a w A4 jest w kształcie trapeza

Wszystko da sie wyrezac. Odrobina zdolnosci, checi i duzo czasu :hi:

no właśnie:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No da się, może i nawet podpasuje ramka pod nieoryginalne radia 2 din, i po drugie to musiałbyś dopytać sprzedawce czy jest to wersja DX czy nonDX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest wersja nonDX bez polskich map.

Nawie z VW DX ma na panelu napis MFD. Mam taka w swoim VW. Niema żadnego problemu żeby wgrać spolszczenie i polskie mapy. Z własnego doświadczenia mogę polecić wersje z literka D polskie napy czytają też wersje C, G.

Co do montażu to wymiar navi pasuje idealnie pod klasyczne 2din.

Tylko wersje pod polskie mapy ciężko jest zdobyć poniżej 600pln do tego dojdzie ci zmieniarka ramka pod 2din (w B5 hormonalnie droga), parę innych fantów jak adaptery i antena a kwota spokojnie urośnie do 1000pln. I tu pytanie czy warto ładować coś takiego do b5 z początku produkcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak 1000zł to lepiej dołożyć jakieś 400zł i mamy rns-e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bym miał kombinować z rns-e to wole kupić stację multi i cieszyć się lepszym dźwiękiem, nawigacja i funkcjonalnością bo w standardzie będzie BT i możliwość oglądania video. Czego bez kolejnych kosztownych inwestycji nie masz w RNS-E.

Dodatkowo kolejnym wielkim plusem RNS-E jest nawigacja bez polskiego lektora. Taki bajer za 1400pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bym miał kombinować z rns-e to wole kupić stację multi i cieszyć się lepszym dźwiękiem, nawigacja i funkcjonalnością bo w standardzie będzie BT i możliwość oglądania video. Czego bez kolejnych kosztownych inwestycji nie masz w RNS-E.

Dodatkowo kolejnym wielkim plusem RNS-E jest nawigacja bez polskiego lektora. Taki bajer za 1400pln.

jak pojeździsz chwilkę z navi (rns-e) to i tak komunikaty głosowe wyłączysz bo będą Ci zbędne.....info na fisie i na radiu jest wystarczające :wink:

fakt vide otylko z kolejnymi gratami za kilka dobrych złotych ale bt to kwestia modułu i mikrofonu

a na marginesie kilka komend czy to angielskim ,czy niemieckim to nie problem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat z RNS-E miałem styczność i dalej mam bo często montuje i nie innej zalety widzę niż wygląd tego sprzętu. Co do BT to też nie jest tak różowo bo moduł z pełną funkcjonalnością + wiązka + mikrofon to około 350-400 pln czyli taniocha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...