Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wtryskiwacze.


miecz0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów.Chciałbym zapytać o dwie rzeczy dotyczące wtrysków.1.Czy w moim modelu są pompowtryski czy zwykłe?2.Jakiś mechanik gdzie kazałem sprawdzić rozrząd stwierdził że będę miał jeden pompowtrysk do wymiany.Czy są jakieś tego objawy jeżeli coś jest z nim nie tak.Mam nadzieje że dobrze napisałem i bardzo dziękuje z góry za odpowiedz.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz kolego popowtryski. Na jakiej podstawie mechanik tak stwierdził? Dzieje się coś z autem? Szarpie,źle pali ,dławi się, nierówno pracuje itp? Aby sprawdzić pompki musisz zrobić logi VAG-iem i coś już wtedy będzie wiadomo;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś będzie wiadomo ale nie do końca,na vagu może być ok a pompka i tak może nie domagać.Muszą być jakieś objawy,może źle pali na zimnym albo telepie autem.Masz pompowtryski,można je spokojnie regenerować,a nie od razu kupować nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje że Vag nie wskaże wszystkiego ale od czegoś trzeba zacząć... Dlatego tez zapytałem o objawy bo to ze mechanik powiedział że jest do wymiany niekoniecznie musi to oznaczać. Na jakiej podstawie to stwierdził?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mechanik stwierdził wadę wtrysku po pracy silnika i lekkim trzęsieniu budą ale to znikło bo obawiałem się że to dwu masa a jednak była poduszka od silnika poluzowana.Musze jednak podjechać na ten vag gdzieś bo musze jeszcze światła ustawić.dzięki i mam nadzieje że z pompowtryskami wszystko bedzie ok.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regeneracja pompowtryskiwaczy z wymianą i regulacją to tak +/- 2.800zł wiem bo robiłem u siebie :) Jak i wszyscy taxiarze którzy mieli problem z tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli trzeba wszystkie cztery od razu wymienić ??To zaś padaka ale co jeśli mam walnięty jakiś wtrysk a go nie wymienię??bo jeszcze nie wiem czy jest z nimi coś nie tak.ogólnie pali normalnie , nie telepie ,spala 7.5 w mieście ,choć zdaje mi się że lekko zamula ale w końcu ma 10 lat więc koni już też na pewno nie ma 130k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe za 649zł? za tyle to kupisz komplet zwykłych wtryskiwaczy na 216-tkach do starego typu silnika i to będzie tylko nowa końcówka ;p albo te nowe to pewnie zregenerowane :) Pewnie dla tych Panów chodziło o takie aukcje z "nowymi" a jeżeli już uda się cudem znaleźć Boscha i jeszcze pod takie które masz w aucie będzie cud nad wisłą :PVW AUDI POMPOWTRYSKIWACZE 1.9 TDI NOWE 038130073AQ (2930626865) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Pokaż np z końcówkami 073Q, 073BA albo 073AL gwarancja rozruchowa? Ja mam nawet na zregenerowane gwarancje pisemną Boscha na rok czasu ale uważam że przy wymianie filtra paliwa razem z olejem czyli co 10k powinny śmigać dłuugo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...