Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BLB] 140KM 2.0TDI wieksza turbina


R

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam B7 z silnikiem BLB 2.0TDI 140KM mniej wiecej o Chipowaniu tego silnika wiem sporo ale czy zamiast chipa lepiej wsadzic wiekszą turbine (i jaką? GT20?) a potem tylko sam program?? Jakie to da efekty?? czy za zmiana turbiny bede musiał wstawic IC?wtryskiwacze? wydech? itd.... a moze same turbo wystarczy a reszta fabryczna jest wystarczająca?? Jakie koszty i gdzie?

na forum jest b.mało o modyfikacji tych silników wiec proponuje rozwój tego tematu dla takich nowincjuszy. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie podepne i napisze jaka jest roznica miedzy BLB a BRE ?

Zawsze lepiej wieksze turbo dac i wtedy modyfikowac program :) lepszy efekt, nie bedziesz musial wymieniac od razu wtryskow IC wydechu itp, nie jest to konieczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie podepne i napisze jaka jest roznica miedzy BLB a BRE ?

Do takich pytan zakladaj nowe tematy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz turbo od A4 170KM zapodac. Wtedy ok 200KM powinno sie dac wydlubac.

Ja na dniach stroje hybryde (czesc zimna GT20) pasujaca do Twojego motoru i tez w te moce celuje. Jak wyjdzie dam znac bo za 1600zl i jest roczna gwarancja to fajna alternatywa dla tych 170KM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie musi byc hybryda bo u mnie silnik jest wzdłuzny a sama GT20 jest do poprzecznego.

bylem w 3miescie w tamtym tygodniu i podobno tam ktos juz to testował ,wiec rob555 poinformuj o wynikach bo wlasnie mysle o czyms takim a jak jest gwarancja to w ogule konkret!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...