Skocz do zawartości
IGNOROWANY

odtwarzanie muzyki z urządzenia (android)


obr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Posiadam w swojej A4 radio Concert III i chciałem zapytać czy jest jakaś możliwość bezkablowegego połączenia z urządzeniem np telefon. W taki sposób aby w głośnikach auta słuchać muzyki z tego urządzenia. Może jakiś bluetooth czy coś takiego, zależy mi na tym aby do urządzenia już nic nie podpinać, jak już to w samochodzie, w radiu dokupić jakiś moduł. Auto nie ma modułu bluetooth. Radio nie musi być odtwarzaczem, to co ma być odsłuchiwane może być wybierane na tym urządzeniu. Mam transmiter, ale to jednak nie to, bo kablem muszę podpinać urządzenie do transmitera.

Pozdrawiam, Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz dwa wyjścia. Albo zamontować zestaw głośnomówiący z obsługą odtwarzania muzyki( obsługa profilu A2DP)

Ewentualnie zapoznać się z oferta firmy dension. Która ma cyfrowe zmieniarki z obsługa BT i transmisja muzyki. Dodatkowo zyskujesz złącze USB lub pod Ipoda.

Ja mam taki produkt u siebie. Wygląda to tak:

2012_11_25_10_52.jpg

To jest taka zmieniarka

https://car-tronic.pl/dension-gw-lite-bt-audi-idc-bluetooth-a2dp-p4272.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zainteresowanie tematem, która z tych opcji wyjdzie taniej, ewentualnie w której jakość dźwięku będzie lepsza? Czy któraś z tych opcji ciągnie za sobą jakieś dodatkowe modyfikacje jeszcze, które będą wiązały się z kosztami?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy co za ile kupisz. Czasem idzie kupić używki i wtedy jest taniej ale tanie fanty nie są. Z mojej strony napisze tyle że ja bym wolał kupić zmieniarkę densiona z obsługą ID3 i odtwarzać muzyke z USB a nie bawić się telefonem. Co do jakości dźwięku to u mnie na MFD + Dension + iP4s Dźwięk przez BT jest gorszy od USB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odtwarzanie z USB odpada, chciałbym mieć możliwość odsłuchiwania strumieniowo np z YouTube itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...