Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż silniczków do zespolonych lamp DEPO do Audi A4 B5 - Prośba o pomoc


Skyliner89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Do tej pory jakoś nie mogłem się zebrać na montaż silniczków do ustawienia wysokości świateł :facepalm:.

Kupuje dwie sztuki z tej aukcji: 8D0973734 WTYCZKI WTYCZKA LAMPA LAMPY AUDI A4 (2918558734) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. + 2 silniczki od Skody Fabii I czy Fiata Punto II i biorę się za montaż? :hi:

Pozdrawiam

---------- Post dopisany at 17:47 ---------- Poprzedni post napisany at 14:39 ----------

Pomoże ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się,ale z pewnością szybciej będzie wyjąć lampy i zamontować na wierzchu niż dłubać w aucie.No i masz pewność że dobrze weszły a na aucie albo sie uda,albo nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to czy to mają być te wtyczki z aukcji o której napisałem w pierwszym poście -> 8D0973734 WTYCZKI WTYCZKA LAMPA LAMPY AUDI A4 (2918558734) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej i te silniczki od Fabii I SILNICZEK REFLEKTORA SKODA FABIA I (2907585668) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.? Po zakupie tych części mogę się brać za montaż? W miejscu starych wtyczek montuje te z aukcji? Czy coś jeszcze potrzeba? Oprócz nowych wtyczek i silniczków?

Jak mam rozumieć. To silniczek wkłada się do lampy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...