Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dziwne dziełanie parktronica

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

od pewnego czasu po właczeniu biegu wstecznego parktronic zaczyna piszczec obojetnie czy jest jakas przeszkoda przed lub za samochodem i po okolo 5 sekundach przestaje.W ogole nie reaguje na przeszkody tylko miga kontrolka na wylaczniku.

Moze mnie ktos naprowadzic gdzie szukac przyczyny? Czy trzeba podpiac vaga,a moze sprawdzic czujniki?

Opublikowano

Może masz czujniki uwalone w błocie bądź lodzie. ? Jak jest na nich warstwa zaschniętego syfu , to czujnik będzię to odbierał jako przeszkoda :)

Opublikowano
  • Autor

nie to nie to bo juz mylem auto

Opublikowano

... W ogole nie reaguje na przeszkody tylko miga kontrolka na wylaczniku.

O jakiej kontrolce i wyłączniku mowa? :co:

A co do działania parktronica, to wypadałoby podpiąć VAG i tam sprawdzić ewentualne błędy oraz działanie poszczególnych czujników.

--

Pozdrawiam.

Sławek

Opublikowano

Kolego system w ten sposób sygnalizuje jakąś usterkę, najprawdopodobniej któryś z czujników padł. Podłącz vaga i znajdziesz przyczynę.

Opublikowano
  • Autor

ok podepne vaga dzieki za odp ,myslalem ze uda sie bez kompa

---------- Post dopisany at 15:47 ---------- Poprzedni post napisany at 15:45 ----------

Opublikowano

Przekręć zapłon , wrzuć wsteczny i posłuchaj czy wszystkie czujniki w zderzaku "cykają "

Opublikowano

Albo padnięty czujnik albo buzer. Jak kolega powyżej napisał jak włączysz parktronic wszystkie czujniki powinny cykać jak przyłożysz do nich ucho, to najszybszy sposób na ich diagnozę.

Jednak komp z vagiem będzie niezbędny jak nie chcesz kasy w błoto wyrzucać.

Miałem podobny problem i u mnie winny był tylny buzer (80 PLN w aso).

Opublikowano
  • Autor

dzieki jutro sprawdze

Opublikowano
Kolego system w ten sposób sygnalizuje jakąś usterkę, najprawdopodobniej któryś z czujników padł. Podłącz vaga i znajdziesz przyczynę.

vag Ci powie który bo któryś padł i taki efekt :wink:

Opublikowano

... W ogole nie reaguje na przeszkody tylko miga kontrolka na wylaczniku.

O jakiej kontrolce i wyłączniku mowa? :co:

A co do działania parktronica, to wypadałoby podpiąć VAG i tam sprawdzić ewentualne błędy oraz działanie poszczególnych czujników.

--

Pozdrawiam.

Sławek

Jeśli jest zamontowany pdc z przodu i z tyłu wtedy jest włącznik z kontrolką nad radiem

Opublikowano

Jeśli jest zamontowany pdc z przodu i z tyłu wtedy jest włącznik z kontrolką nad radiem

Ale ten włącznik jest tylko od przedniego.

Tylny układ (a o nim właśnie pisze muszka76) włączany jest za pomocą dźwigni zmiany biegów, więc stąd moje zdziwienie.

Chyba, że o czymś nie wiem...

--

Pozdrawiam.

Sławek

Opublikowano

Jeśli masz pdc przód i tył i przycisk w środku to możesz nim wyłączyć wszystkie czujniki i na odwrót, możesz włączyć kiedy chcesz przy manewrowaniu.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

wlaczylem wseczny,przekrecilem zaplon i zaden czujnik nie cyka

chyba nie obejdzie sie bez vaga

---------- Post dopisany 04-03-2013 at 15:28 ---------- Poprzedni post napisany 15-01-2013 at 21:31 ----------

podłaczylem vaga i wyskoczyło ze padniety jest lewy tylny czujnik

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.