Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Trzeszczące słupki ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.Od jakiegoś czasu podczas jazdy słychać delikatne trzaski w słupkach środkowych na wysokości montowania pasa,czy ktoś już może usuwał ten problem?,w sumie nic strasznego ale wkurza podczas jazdy.

Opublikowano

hmmm dziwne , u mnie cisza i spokój , a nie były demontowane wczesniej i moze są źle założone ?

Opublikowano
  • Autor

Hmmm czy były demontowane to trudno powiedziec ale wątpie bo nie widać zadnych sladów.

---------- Post dopisany at 13:23 ---------- Poprzedni post napisany at 13:21 ----------

coś jednak jest z tymi słupkami bo to nie tylko u mnie jest ten problem-http://www.autocentrum.pl/autorentgen/audi/a4/b8/skrzypiace-slupki-1363982656/

Opublikowano
Pierwszy raz słysze :eusathink:

Nie wszyscy slysza niektore dzwieki , dla niektorych nic nie trzeszczy a drugi powie co ty masz za zloma ,zaraz sie rozleci, ja akurat bardzo do takich rzeczy przywiazuje uwage i nieraz z kims jade jego autem i mowie ze cos trzeszczy a on ze nic nie slyszy

Opublikowano

nie tylko Ty jestes uczulony na trzeszczenie, ale u mnie choć były demontowane to i tak jest cisza :)

Opublikowano
nie tylko Ty jestes uczulony na trzeszczenie, ale u mnie choć były demontowane to i tak jest cisza :)

Ja tak ogólnie stwierdzam bez odniesienia do a4 :wink:

Opublikowano

Ja jestem drugim wlascicielem mojej audi, slupek wyglada nierozbierany a trzeszczy i wkurza;/

Opublikowano

Miałen ten sam problen przesmarowałem zamki ryglujace dzwi i było OK,lub śruba mocujące pasy bezpieczenstwa w słupku jest luzna.

Czytaj więcej na: Usterki Audi A4 B8 - Skrzypiące słupki • AutoRentgen • AutoCentrum.pl

Czy ktoś może nakierować, gdzie jest ta śruba mocyjąca pasy? Też zauważyłem ostatnio przy mrozach takie trzeszczenie/skrzypienie zauważyłem. Dzięki

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Tu wyczytałem o trzaskach ze środkowego słupka, natomiast u mnie jest wkurzajace trzeszczenie w przednich drzwiach po obu stronach przy wolnych prędkosciach na różnych nierównosciach. Ktoś miał taki problem? I jeśli tak, to jak to rozwiązac? To, ze trzeba drzwi rozebrać - to się sam już domyśliłem. Ale co dalej? Dźwięk tak w sumie dokładnie opisując, to dochodzi z miejsca gdzie tapicerka drzwi jest zaokrąglona na górze i schodzi do szyby pod kątem prostym (czy na pewno jest prosty, to nie mierzyłem :kox: )

Opublikowano
Tu wyczytałem o trzaskach ze środkowego słupka, natomiast u mnie jest wkurzajace trzeszczenie w przednich drzwiach po obu stronach przy wolnych prędkosciach na różnych nierównosciach. Ktoś miał taki problem? I jeśli tak, to jak to rozwiązac? To, ze trzeba drzwi rozebrać - to się sam już domyśliłem. Ale co dalej? Dźwięk tak w sumie dokładnie opisując, to dochodzi z miejsca gdzie tapicerka drzwi jest zaokrąglona na górze i schodzi do szyby pod kątem prostym (czy na pewno jest prosty, to nie mierzyłem :kox: )

Tapicerka drzwi przy samej szybie jest mocowana na wcisk, na coś w rodzaju listwy - zaczepu. Zdejmij więc tapicerkę i delikatnie, dosłownie śladowo przesmaruj tą listwę olejem silikonowym. Ten olej ma silne właściwości penetrujące, więc nie przesadź, jednak jak wylezie na tapicerkę, to bez obaw - wycierasz szmatką, poza tym jest przeźroczysty.

Opublikowano

Dzięki - spróbuję czy podziąła :wink:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

ja mam to samo [- trzeszczy mi slupek...albo szyba .. rozebralem wsio zalozylem nowe spinki itd- dalej trzeszczy.

dodam ze przedtem nie trzeszczalo

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Macie jakieś fotki np z Elsy, jak rozebrać te słupki?? U mnie zaczęło coś jakby stukać w tym słupku, tak jakby się coś obijało o siebie jak ostro skrecam,

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

I co poradziliscie na te stuki cos? na atuowcentrum.pl radzą dokrecic srube od pasa

Opublikowano
Macie jakieś fotki np z Elsy, jak rozebrać te słupki?? U mnie zaczęło coś jakby stukać w tym słupku, tak jakby się coś obijało o siebie jak ostro skrecam,

Mam to w pdf jak chcesz to podaj email na pw to podesle.

Opublikowano

ktoś znalazł rozwiązanie : jeszcze raz zobierałem drzwi i słupki założone zostały wszedzie nowe spinki sprawdzone sruby od pasów i nic kompletnie zero efektu

Opublikowano

No wlasnie wlasnie ma ktos pomysł ??? :( w poczciwym B5 ZUPELNA CISZA :(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.