Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Bezpiecznik ABSu + bezpiecznik od klaksonu


dagon

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Zaczne od tego ze padl mi klakson podczas dlugiego trabienia na jednym z wesel :).. Postanowilem sprawdzic czy to nie jest bezpiecznik.

Po otworzeniu tablicy z bezpiecznikami, zauwazylem ze moj od klaksonu (nr40 = 25Amp) jest spalony. Poniewaz 2 pietra nizej (nr42 = 25Amp) byl identyczny postanowilem go nachwile przelozyc i sprawdzic czy to faktycznie 'tylko' bezpiecznik od syreny... Bezpieczni zostal spalony a traba wydala cichutki krotki dzwiek..

Po zakupie nowych bezpiecznikow, okazuje sie, ze na FISie swieci mi sie na czerwono wszystko zwiazane z ABSem i hamulcami. (wiem glupi jestem)

- Czy to normalne, ze po wyjeciu bezpiecznika od ABS (kontroli trakcji itd, itp) trzeba resetowac komputer?

- czy nie zepsulem podczas tej czynnosci czegos wiecej?

- Co moze byc przyczyna, ze klakson pali mi bezpieczniki, grajac tylko 0.5s nienaturalnym tonem.?

Co powinienem zrobic?

Dzieki za pomoc.[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2008, 10:07 _________________________________________________Oddalem do serwisu.. Do zaplaty 273zl.. = 40zl syrena + 110zl montaz + kalibracja ABSu.

:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam . mam podobny problem bo również podczas dłuższego trąbienia spalił mi się bezpiecznik, wymieniłem na nowy no i po dwóch naciśnięciach klaksonu znowu spaliło bezpiecznik. teraz nie wiem jaka może byc tego przyczyna. jeżeli ktoś miał podobny problem to prosiłbym o radę. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...