Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana żarówki w lewym lusterku zewnętrznym.


marek241

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałem się dowiedziec jak wymienić żarówke w lewym lusterku gdyż pokazała mi się kontrolka że coś jest nie tak z zarówką. Po włączeniu kierunkowskazu żarówka działa ale jakoś słabo nie podświetla tego całego paska w lusterku tylko początek wiec czy to znaczy ze sie ona pomału przepala czy jest jakieś zwarcie. No i chciałem sie dowiedzieć czy ten plastikowy pasek kierunkowskazu mozna kupic oddzielnie czy jest od zespolony z lusterkiem???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co jest z tym led sie zepsuł?? czy co moze byc???

---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:33 ----------

A ktoś może zna numer cześci lub jak to się dokładnie nazywa model a 4 2011 avant 143 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co sie stało :wink: pasuje sprawdzić czy czasem w srodku kabelek sie nie przetarł lub wtyka zasniadziała .

Opis masz tu jak sie do tego zabrać :arrow2:http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/all-b8-montaz-oswietlenia-zewnetrznego-obudowie-lusterek-bocznych-210647/index2.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki za pomoc

---------- Post dopisany at 21:04 ---------- Poprzedni post napisany at 20:47 ----------

A znasz jaki numer katalogowy ma ten pasek plastikowy z diodą????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowym forumowiczem. W moim audi wogóle nie migają kierunkowskazy w lusterkach. Czym to może być spowodowane?? Dodam, że zakupiłem auto wczoraj i nic jeszcze nie grzebałem. Może podpowie mi ktoś jak do tematu się zabrać żeby nie spartolić czegoś więcej. A4 B8 2008r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana żarówki w lewym lusterku zewnętrznym,

niech ktoś mi powie czy przez rozebranie lusterka wymienie kierunkowskaz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby wymienić kierunkowskaz (pasek LED w lustrze zewnętrznym) należy rozbebrać lusterko na części pierwsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...