Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] SedANowe USA by deny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich w końcu trzeba pokazać swój samochód :wink:

Może zacznę od tego czym się kulałem od czasu gdy mam prawko;

Opel Corsa 1.4 16v

30d163673570e5acm.jpg

Audi A3 1.6

7eaaa52472cd8985m.jpg

No i upragniona Audi A4 1.8 T zakupiona na początku listopada 2012.

Samochód sprowadzony z niemiec w październiku 2012, jestem 3-cim właścicielem.

Przebieg 228 tys.

Rok produkcji 1997

Silnik 1.8 Turbo

Kolor granatowy metalic

Typ nadwozia sedan

Wyposażenie:

-ABS

-wspomaganie

-4x poducha

-el.szyby przód

-el.lusterka

-klimatronic

Zdjęcia mam tylko z ogłoszenia ale niebawem zrobę jakieś porządne foteczki :naughty:

7a1741822322b992m.jpg

1e64803243fb0d1fm.jpg

e748ca2c39dde522m.jpg

eddcd968091c1adfm.jpg

52062ecb14beaa27m.jpg

d01458d066486890m.jpg

35b6785c391617c5m.jpg

Modyfikacje jakie planuję:

-felgi 18"

-gwint

-kiera trójramienna

-lampy przód od s4

-skórzane stołki

-wydech

-dolot

-wirus

-IC

-konsola 2din

-gałka polift

-podświetlane nawiewy

-przyciemnienie szyb

-i pewnie coś pominąłem :decayed:

Zrobione/ kupione:

-wachacz przód wymieniony

-tarcze przód wymienione

-klocki przód wymienione

-klocki tył wymienione

-mieszek ob biegów wymienione

-wydech polerka zrobione

-lusterko prawe duże kupione

-rozrząd czeka na wymiane

-ręczny i popielniczka tył w carbon zrobione

-oświetlenie zegarów zrobione

To by było chyba na tyle, będe starał się na bieżąco odświeżać temat :wink:

Pozdrawiam wszystkich miłośników OOOO :hi:

Opublikowano

Fotki się nie wyświetlają :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Nie ciu..aj :kwasny: to co z tym zrobić ??

Opublikowano

1 sie nie wyswietla :wink:

powodzenia w modach :hi:

Opublikowano

fajny silniczek ^^ plany tez dobre :wink:

ps. widze, ze Corse miales.. siedziales moze na OCFC ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

A reszta sie wyświetla tak? bo jak ja otwieram linki to wszystko Ok.

Dzienaa :wink:

---------- Post dopisany at 22:02 ---------- Poprzedni post napisany at 21:59 ----------

fajny silniczek ^^ plany tez dobre :wink:

ps. widze, ze Corse miales.. siedziales moze na OCFC ? :decayed:

A no miałem corse to była rakieta licznik zamykała :decayed:. Na OCFC byłem na forum na kilku spocikach też sie było :kox:

Opublikowano

no tez siedzialem ;d Duzy sentyment do tego autka mialem bo to jednak bylo auto po dziadku :wink: az czasem boli mnie, ze ja sprzedalem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jakby tak miały lepszą blache to byłaby bajera. Mi było tak ciężko się z nią rozstać ale trzeba było kiedyś, na szczęście kupił ją mój kolega więc wiem, że o nią dba hehe :naughty:

Opublikowano

wrzuć zdjęcia albo wątek leci do kosza :decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Graty wreszcie kupione więc jutro działamy :wink:

rorz_d.jpg

Opublikowano

o widzę że kolejna bliźniaczka :D tylko ja bez T :)) powodzonka w modzeniu i bezawaryjności!! :D

Opublikowano
  • Autor

W takim stanie moją isie zastałem rano ale na szczeście dzisiaj ma być gotowa :banan:

Zdj_cie0033.jpg

po rozebraniu okazało sie,że rozrząd był w krytycznym stanie. Dobrze, że zdążyłem z wymianą uff :shock3: kiedyś w corsie przy 180km/h mi urwało pasek tam był wtedy młyn w silniku i koszta naprawy nie małe :doh:

Opublikowano

dobrze, że właściciel posiada "inteligencje motoryzacyjną" bo szkoda by było jakby poszedł paseczek ... :) Pozdrawiam

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Taki mam plan, że najpierw muszę porobić sprawy techniczne i mechaniczne bo musi być igiełka pod tym względem a później można modzić :wink:

---------- Post dopisany 16-02-2013 at 14:09 ---------- Poprzedni post napisany 02-02-2013 at 14:16 ----------

Aktualne foteczki :wink:

isia_zim_2.jpg

isia_zim_3.jpg

Mam dzisiaj dużo wolnego to postanowiłem sobie okleić parę rzeczy. Myślałem, że z rozebraniem konsoli będzie więcej kombinowania ale pikuś :naughty: Takie drobiazgi ale cieszą :decayed:

P2161669.jpg

P2161676.jpg

P2161679.jpg

P2161684.jpg

Opublikowano

Fajne zdjęcie :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Fajne zdjęcie :naughty:

Znowu Ty :doh: hehe

Opublikowano
Fajne zdjęcie :naughty:

Znowu Ty :doh: hehe

No co? Troluje cię na 2 forach :decayed:

Opublikowano
  • Autor

prześladujesz mnie :eusathink: masz jakieś graty do auta ?

Opublikowano
prześladujesz mnie :eusathink: masz jakieś graty do auta ?

Coś tam leży :wink: Pisz pw.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.