Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szczerze powiem, ze też bym się chętnie napił, a najchętniej przy grillu w fajnym gronie :) Temat podupadł poważnie, ale myślę, że jeszcze nie umrze;) Nie mam już dzisiaj weny na pisanie wierszy, więc się żegnam w nadziei, że inni podtrzymają dyskusję w ów wątku:)

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Wyświetleń 171,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

a najchętniej przy grillu w fajnym gronie

:kox:

o tak,tak :evil:

Opublikowano

ale bym się chętnie dzisiaj złoił :pali:

jebną bym chętnie jakieś 0,7 :slina:,ale niestety,jutro wcześnie pobudka i ciężki dzień :disgust:

ale jutro się złoję :kox:,wieczorem jest spot,a po po spocie nic,tylko się napierdzielić :evil:

...mówię wam,te mordy...,szok :shocked:,trza się porządnie napić,żeby zapomnieć :przebiegly:

:decayed:

Za stary jestes na picie.. :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Za stary jestes na picie..

a myślisz że jak dożyłem takiego wieku :gwizdanie:

...także,wal do nocnego po flachę :kox:

Opublikowano

Za stary jestes na picie..

a myślisz że jak dożyłem takiego wieku :gwizdanie:

...także,wal do nocnego po flachę :kox:

Zakonserwowales sie.. :naughty::kox:

Opublikowano

balsamy i te sprawy :decayed:

Opublikowano
:bry: ups. chyba za wczesnie :lazy:
Opublikowano

Nie mam już dzisiaj weny na pisanie wierszy

Kiler nie wierzę...

Opublikowano

Siemanko.Temat zamierał coś ostatnio wypadałoby go ruszyć odkurzyć :wink4:

Opublikowano
  • Autor

za***isty avatar musti :polew:

Opublikowano

Kiler!

Gdzie te czasy dobre, stare

Rymów, spamu strony całe?

Gdzie zniknęły gadki nocne,

teksty light'cik, teksty mocne?

DJ wierszy już nie pisze,

dookoła słychać ciszę.

Wątek ten - totalna kiła

bez poezji DJ Killa ... ;(

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Witka wsiem.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
:hi: i ja powitam. :)
Opublikowano

Dawno tu nikt nie pisał xD

[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2009, 23:53_________________________________________________

Kiler!

Gdzie te czasy dobre, stare

Rymów, spamu strony całe?

Gdzie zniknęły gadki nocne,

teksty light'cik, teksty mocne?

DJ wierszy już nie pisze,

dookoła słychać ciszę.

Wątek ten - totalna kiła

bez poezji DJ Killa ... ;(

No Dj nie zagląda...

nikt jakoś teraz nie rymuje

dziwnie się tu z tym czuję,

ale jeszcze osa jest

no i być the best.

Ekipa stara może się złozy

i nie będzie samej prozy.

Wierszy tu kozackich było

lecz autorów gdzieś wymyło.

Czasy były fajne jak nam Dj rymy tworzył

lecz się chyba teraz strwożył

i już nie ma rymów masy

pozmieniały nam się czasy,

Fajnie było rymy pisać do kielicha (lub browara)

A teraz jakoś kicha...

Pozdro Osa :good::hi:

Opublikowano

nie spać , zwiedzać! :naughty:

Opublikowano

Oj, nie było mnie tu długo,

Lecz nostalgia, siła wyższa,

każe kawę dopić drugą

i za rymy brać mi się trza!

Żyłem ja w nieświadomości,

Przekonany, że w ten temat

Rym od dawna nie zagościł,

A tu suprajs, jest poemat!

Osa, arczi - wierni ludzie,

przywołali mnie myślami,

Więc po pracy w smarach,brudzie,

Siadam pisać znów nocami!

Wena naszła mnie dziś taka,

Że za zwrotką zwrotka leci,

Jak kto głodny, to do Maca,

Tu zostają wszak poeci!

Bardzo rad ja byłbym,

gdyby w tej wieczornej chwili,

Topic przeczytała Osa, arczi -

Moi mili!

Jeśli chwila ta nadejdzie,

To z prędkością światła niemal,

Wierszem pisać znowu będziem,

Nie zaś gadać "lo siento mal!"

:>

Opublikowano

co was tak na te wiersze zebrało??

może wydajcie tomiki o A4 ;]

Opublikowano

Nie ma Osy, ni Arcziego,

Cóż więc z rymowania mego?

Lepiej już ja się położę

I przed jutrem nie zatrwożę -

Czas wszak zacząć studiowanie,

Lecz nie łatwo - wolę spanie

Od wczesnego przebudzenia,

Zaznam ja tu przebaczenia?

Chyba tak, bo sam wybaczam

Brak poetów - wątek stacza

Się ku złemu!

Idę więc spać, przeciw temu :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.