Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B6 wymiana stacyjki, zamków, pomożecie ?


Pysiek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

To mój pierwszy temat, wiec z góry przepraszam za błędy. Jeżeli zły dział, to prosiłbym o przeniesienie mojego tematu do innego działu. W uprzednia niedziele, doznałem "na własnej skórze" próbę kradzieży samochodu. Zastałem auto z wyrwanym zamkiem w drzwiach i wyrwaną stacyjką. Koszty zaczęły się na odholowaniu samochodu do domu. Aby jeździć autem muszę wymienić zamki i stacyjkę. Czy można kupić używaną stacyjkę i zamki ? Czy jest to nie opłacalne ? Z tego co słyszałem to w ASO jest to koszt około 2tysiacy z wymianą. Ile kosztuję u "pierwszego lepszego" mechanika ? Czy sam bym dał rade to założyć i jakoś ustawić IMMO i centralny ?

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też z 6/7 włamali się do auta wyłamali zamek w drzwiach i wywiercili dwie dziurki pod klamką na wysokości około 7 i 10 cm. Weszli do auta i natrafili na blokadę mechaniczną na pedale hamulca i sprzęgła i zrezygnowali z dalszej kradzieży. Z tego co wyczytałem wkładkę zamka można kupić używaną i dopasować ją do klucza a co ze stacyjką to nie wiem. Żeby wyciągnąć bębenek trzeba rozebrać tapicerkę i jeszcze parę innych rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dasz radę? Dzisiaj był u mnie rzeczoznawca wycenić szkodę. W zależności ile mi dają, albo będę próbował to sam zrobić albo oddam auto do naprawy bezgotówkowej. Co do blokady to mam coś bardzo podobnego jak na tej stronie.

Blokada antykradzieżowa na pedały - www.esklep.ANPETRO.pl - Wyłącznie użyteczne akcesoria samochodowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie pasowało do A4 B6 Avant z silnikiem 1.6 ?

Sprzedajesz wraz z kostka IMMO ?

---------- Post dopisany 17-01-2013 at 20:13 ---------- Poprzedni post napisany 16-01-2013 at 22:51 ----------

Możesz podesłać zdjęcia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...