Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kluczyk po rozbiórkach nie działa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam problem z kluczykiem jak by to napisać nr.1 głównym zwykłym.

Chciałam wymienić diode. Rozebrałam i wymieniłam świeci. Ale auta już tym kluczykiem nie odpale świeci się kontrolka immo i klops. Kluczyki pozostałe odpala bez problemów.

Chciłam dobrze a tu coś pewnie popsułam na fest.

Może ma ktoś pomysł na to?

Opublikowano

moze jak rozbieralas kluczyk to ``pastylka`` od imo wypadla, rozbierz klucz jeszcze raz i zobacz czy wszystko w nim jest

Opublikowano
  • Autor

Dobra ale jak to może wygladać? Taki plastikowe kułeczko? :???:

Opublikowano
Mam problem z kluczykiem jak by to napisać nr.1 głównym zwykłym.

Chciałam wymienić diode. Rozebrałam i wymieniłam świeci. Ale auta już tym kluczykiem nie odpale świeci się kontrolka immo i klops. Kluczyki pozostałe odpala bez problemów.

Chciłam dobrze a tu coś pewnie popsułam na fest.

Może ma ktoś pomysł na to?

cos mi sie wydaje ze piguła (czyt.immo) gdzies wypadła .... :roll:

Dobra ale jak to może wygladać? Taki plastikowe kułeczko? :???:

jak mała czarna pigułka .... :twisted:

Opublikowano
  • Autor

Nic tam takiego nie dostrzegłam. No nie wiem mała czarna mówicie.

[ Dodano: 30-11-2006, 23:08 ]

Dobra dzieki za rade będe szukać.

Opublikowano

ojjojoj a jak po odkurzaniu już :idea: to w orku trzeba szukać :lol: powodzenia

Opublikowano

u mnie to bylo w ksztalcie walca - 7mm dlugosci 2mm srednicy...z tego co pamietam :twisted:

Opublikowano

moze tez byc tak ze jak wlozysz imo do gory nogami tez nie bedzie banglac :wink:

Opublikowano
u mnie to bylo w ksztalcie walca - 7mm dlugosci 2mm srednicy...z tego co pamietam :twisted:

Bo tak to wygląda i jest szklane. W środku jest ceweczka mała.

Katarzyna podaje rozwiązanie dla ciebie.

Jedź do kogoś, kto zajmuje się dorabianiem kluczyków do samochodu, niech skopiują z drugiego kluczyka kod i dorobią ci kluczyk, ewentualnie kup u nich samą pastylke immobilizera ze skopiowanym kodem i włóż do tego kluczyka. Przywrócisz mu sprawność. Koszt skopiowanie immobilizera to jakieś 100-150 zł. [/u]

Opublikowano
Koszt skopiowanie immobilizera to jakieś 100-150 zł

bardziej 50 (tyle ja placilem)

Opublikowano
Koszt skopiowanie immobilizera to jakieś 100-150 zł.

no tyle to ja placilem za caly kluczyk dokladnie 120

Opublikowano

u mnie koszty wygladaly tak:

kluczyk banan 70

kodowanie immo 50 (ale sie nie dalo) wiec...

przelozenie immo z innego kluczyka 20

tyle

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.