Skocz do zawartości
IGNOROWANY

co do sprzedania z silnika ?


miszaj

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy ! Na samym początku przepraszam modów, jeśli zakładam temat nie w tym miejscu co potrzeba, w razie gdyby tak było proszę o przeniesienie, jednakże temat nie ma charakteru handlowego, a informacyjny.

Otóż jestem w trakcie wymiany silnika w swojej A4 B7 - 2.0 TDI 163 km (BVA). Zakupiłem poprzeczny motor 2.0 TDI BMN kompletny z racji tego że był w dobrym stanie, a sprzedawca nie chciał go rozkompletować i do sprzedania zostanie mi troche osprzętu oraz pewne częśći ze starego motoru. Pytanie do Was co jest do odzysku, a co jest niewarte zachodu i wywalić na śmietnik ?

na pewno chce sprzedać stare pompowtryski (siemens) z mojego BVA - 3 sztuki, bo jeden jest walnięty. uszkodzenie silnika wynika z pękniętego wału, więc sam słupek i głowice można jeszcze sprzedać, jakieś propozycje cenowe ?co jeszcze można sprzedać ? Z nowego silnika (BMN) mam do sprzedania również sporo osprzętu, m in dwumas, sprzęgło, turbo.

Poradźcie prosze na czym jeszcze można by się trochę odkuć bo wymiana silnika rozbiła mnie finansowo...

Pozdrawiam, Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...