Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Akcja serwisowa 1,9TDI AVF - tandem pompa


pakotomasz

Rekomendowane odpowiedzi

Korzystając z poniższej stronki, po wpisaniu VIN wyskoczyła mi informacja o akcji serwisowej (tandem pompa) dla mojego samochodu:

Rückrufaktionen > Service für Ihren Audi > Audi Deutschland

Kontaktowałem się z ASO w Bielsku-Bialej i faktycznie potwierdzili mi, że ta akcja jest aktualna i że jeśli poptrzebuję to mam się umówić pod takim a takim nr telefonu. Jak narazie nic z moja tandem pompą sie nie dzieje, ale chciałem zapytać czy korzystał juz ktoś może z tej akcji serwisowej i może sie podzielić informacjami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego to nie wiem. Wpisalem nr VIN na tej niemieckiej stronie w poprzednim moim wątku i wyskoczyło mi info, że akurat dla tego samochodu jest akcja serwisowa na tandem pompa. Pewnie nie jest też regułą, że dla wszystkich AVF to dotyczy, sprawdź po VINie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń do najbliższego ASO i powiedz, że dzwonisz w sprawie akcji serwisowej tandem pompy. Podasz im VIN, zweryfikują czy dotyczy twojego samochodu i możesz się umawiać na ewentualną wymianę, ale o szczegóły to musisz już ich zapytać. Powinno to być chyba darmowe, ale ... zapytaj jak będziesz dzwonił i daj potem znać:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie nie ma żadnej akcji serwisowej przewidzianej do twojego samochodu. Możesz ewentualnie zadzwonić do ASO i zapytać czy jest jakaś akcja czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe pewnie chodzi o słynny króciec hamulcowy który się rusza i przepuszcza :) Szkoda podobno mojego awx-a nie dotyczy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej wątpię bo wykryli wadę fabryczną którą sami zrobili :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...