Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Navigacja do b6 1 Din


Kuna

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Jako że mam troszkę gotówki i sprzedałem za parę stów swoją nawigację wpadłem na pomysł aby kupić coś na stałe do samochodu. RNS odpada ze względu na atrakcyjność - nie nadaje się na moje osiedlę oraz na jazdę po śląskich blokowiskach (za bardzo się rzuca w oczy :decayed: ) Widziałem że są ciekawe radia z chowanym wyświetlaczem dotykowym, np Peiying PY 9905, albo Kruger&matz KM2002 w cenie koło 1000zł. Miał ktoś z takim do czynienia? Martwi mnie moc 4x25W - chyba troszkę mało :whistling: . Aktualnie mam concert 2 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parrot ma coś co mi ostatnio wpadło w oko, a mianowicie Parrot Asteroid (link) na systemie Android. Osobiście zaciekawił mnie ten produkt właśnie z powodu systemu Android i możliwości instalacji, np. Navigona, z którego sam korzystam na smartfonie. Radio w wersji 1 DIN z kolorowym ekranem 3,2'' czyli nie rzucającej się za bardzo w oczy i demontowanym panelem. Radyjko posiada naprawdę dużo możliwości. Sam ekran niestety nie posiada opcji dotykowej i pewnie dla większości osób za mały ale dla mnie osobiście minusem to nie jest, a jeżeli chodzi o dotyk to jest wersja Smart (link) ale już w 2 DIN. W zestawie duży zestaw kabli podłączeniowych i do obsługi różnych urządzeń, moduł GPS, mikrofon stereo, bluetooth, obsługa kart SD itd. ...najlepiej samemu zagłębić się w opis. Dostępny również na Allegro z tego, co się orientowałem (link), a na YouTube można obejrzeć sobie parę testów (link). Co do tej mocy to w opisie jest 4x55W.

Sam osobiście bym się skusił bo brakuje mi jednak tej opcji MP3 ale chciałbym mieć również możliwość podłączenia mojej ORI zmieniarki CD bo jednak żadna mp3-jka nie da tej jakości jaką ma oryginalna płyta CD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

od kilku dni mam zainstalowane w swoim Audi A4 B7 radio Peiying 9905. Moc 4x25 dla mnie jest wystarczająca, poza TV wszystko działa normalnie (dobrze), antena do TV to porażka ale mają w sprzedaży antenę o większej mocy którą już zamówiłem więc jak ją sprawdzę to uzupełnię info. Problemy jednak są, nie potrafię podłączyć tego radia tak aby wyłączało się samoczynnie po wyjęciu kluczyka za stacyjki a jednocześnie aby była możliwość włączenia go bez kluczyka (tak jak jest przy oryginalnym radiu Audi). Telefon który podłączam przez BT łączy się się radiem ale za każdym razem muszę to połączenie aktywować w telefonie (do tej pory korzystałem z JABRA FREEWAY HFS100, która automatycznie łączyła z telefonem gdy tylko byłem w jej zasięgu).

Zastanawiałem się nad instalacją Navi RNS (przerobienie 1DIN na 2DIN to nie problem) ale PY-9905 przekonało mnie ekranem który nie dość że większy od RNS to na dodatek po wysunięciu jest położony wyżej a więc można bezpieczniej z niego korzystać. Będę nadal szukał rozwiązania problemów o których pisałem i gdy nastąpią zmiany z pewnością o nich poinformuję.

PS. Radio kupiłem w RTVEuro za 999.- można go kupić w sklepie 'easymar.pl" ( 2 zł taniej) ale nie wiem czy oni proponują rozszerzoną gwarancję (ubezpieczenie) na której mi zależało.

Pozdrawiam

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...