Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Odkrywamy nieznane piwa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Desperados jest pycha....z lodowki wkreca sie jak marzenie :kox::slina:

Opublikowano

Kupilem sobie wlasnie jakies piwo ekologiczne.. :naughty:

Ciekawe co to bedzie.. :mysli:

Opublikowano

Jako, że jestem smakoszem dobrego piwa zakladam temat o lokalnych, czesto nieznanych browarach.

Jako pierwsze na szczególną uwagę zasługuje moje odkrycie w Biedronce :)

LEŻAJSK PEŁNE, Wyczytalem gdzies na www., że Browar Leżajski jako jedyny w Polsce i Europie do produkcji

piwa używa wody która nie jest specjalnie uzdatniana, piwo z prawdziwej źródlanej

wody.

http://pl.youtube.com/watch?v=m-WF9fskEvk&feature=related

http://pl.youtube.com/watch?v=hu9--tjPwJI&feature=related

:kox:

Opublikowano

Ciekawe co to bedzie.. :mysli

Miłego "posiedzenia" Jerzu :decayed:

Opublikowano

Hmmm.. No i powiem ze srednio.. :mysli: nie wiem co w tym piwie "ekologicznego" :polew:

origofront.jpg

Do wszystkich udzielajacych sie w tym temacie: proponuje abysmy wklejali etykiety, co by bylo latwiej rozpoznac, wiadomo ze jestesmy wzrokowcami i czasami trudno spamietac nazwy (nieraz bardzo dziwne) :polew:

Opublikowano

Hmmm.. No i powiem ze srednio.. :mysli: nie wiem co w tym piwie "ekologicznego" :polew:

ykk Ty pijoku :acute::nabijasie: :nabijasie:

a ja lubie Corone :>

Opublikowano

angela nie lubie piw, bez babelkow.. :wink4:

Opublikowano

angela nie lubie piw, bez babelkow.. :wink4:

a to ekologiczne bylo bez babelkow? :polew:

Opublikowano

angela bylo z naturalnymi babeklami z fermentacji (tez pewnie ekologicznej) :polew: :polew:

Opublikowano

angela bylo z naturalnymi babeklami z fermentacji (tez pewnie ekologicznej) :polew: :polew:

:polew: :polew:

ykk Ty juz moze nie eksperymentuj ......pij co sprawdzone.....i z babelkami :nabijasie:

Opublikowano

Niepasteryzowane Żywe z browaru Amber

piwozywe.jpg

Opublikowano
  • Autor

Hmmm.. No i powiem ze srednio.. :mysli: nie wiem co w tym piwie "ekologicznego" :polew:

origofront.jpg

Do wszystkich udzielajacych sie w tym temacie: proponuje abysmy wklejali etykiety, co by bylo latwiej rozpoznac, wiadomo ze jestesmy wzrokowcami i czasami trudno spamietac nazwy (nieraz bardzo dziwne) :polew:

Moje wrazenia są bardzo pozytywne na temat tego piwa. Oczywiscie pod warunkiem, ze jest zimne!

8 góra 9 stopni jak to bylo w filmie Sztos :)))))

Opublikowano

maciekg najciekawszym elementem tego ekologicznego piwa, jest nieekologiczna butelka, ktora jest bezzwrotna.. :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.