Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wahacze za 2200. zł


mapelastik

Rekomendowane odpowiedzi

WAHACZE ZESTAW WAHACZY VW AUDI PASSAT A4 A6 B5 ORI (2949998127) - motoAllegro

Zastanawiałem się czy zakładać ten wątek czy nie bo tematów wahaczy milion było ale te są chyba naprawdę ciekawe,jak myślicie czy to taki super orginał jak sprzedawca pisze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cięzko powiedzieć teraz w chinach wszystko mogą ci zrobić pod ori..... cholera wie... ogólnie Ori Lemfolder to to samo a cena mniejsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LEM Też ma na gumach znaczki audi tak jak te wystawione?

---------- Post dopisany at 17:58 ---------- Poprzedni post napisany at 17:56 ----------

Czy może sprzedawca próbuje zarobić więcej kasy na zestawie porównywalnym do lema.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co mi wiadomo lem nie może mieć oznaczeń audi już na wachaczach i gumach może być tak jak ty piszesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może to są takie wahacze jakie byśmy dostali w ASO?

Właśnie to jest pytanie za 100punktów ?Co to za wahacze ?A ile w ASO komplet?Ładnie na zdjęciu wyglądają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2,2k PLN za kilka wahaczy do auta za ~8k PLN to już na prawdę przesada... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A 1500 /1600zł za lema to tez nie tanio,jak by miały przejechać z 500 tysi to może warto dać 2200,zróbmy zrzutkę klubową na komplet,wsadźmy to jakiegoś szrota i test po dziurach ile wytrzymają :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1,5k PLN to też stanowczo za dużo :wink: No ale przynajmniej handlarze się cieszą :naughty:

Ja tam jeśli chodzi o zawieszenie mam własną politykę i bez zbędnych kosztów wszystko działa jak należy. Co kto lubi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1,5k PLN to też stanowczo za dużo :wink: No ale przynajmniej handlarze się cieszą :naughty:

Ja tam jeśli chodzi o zawieszenie mam własną politykę i bez zbędnych kosztów wszystko działa jak należy. Co kto lubi :decayed:

Nie nie mówię że tamte kupie :grin: ale ciekawe co to warte?A co to za politykę masz pokarz swój program polityczny odnośnie zawiechy to zastosuję u siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1,5k PLN to też stanowczo za dużo :wink: No ale przynajmniej handlarze się cieszą :naughty:

Ja tam jeśli chodzi o zawieszenie mam własną politykę i bez zbędnych kosztów wszystko działa jak należy. Co kto lubi :decayed:

jaką politykę kolego?

Moja Polityka to jeśli nówki to MS ful kpl plus końcówki LEMA jeśli coś tańszego... używane wachaczęORI 100 razy lepsze nić jakies Harty krafty i kpl po 399zł za zestaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spuszczam się nad wahaczami :decayed:

Jak jakiś stuka to idę do sklepu i kupuję taki jaki akurat będzie w dobrej cenie :wink: Potem w drugim sklepie piwko i pod garaż :grin: Skoro wahacz za 50zł wytrzymuje na moich drogach 20kkm (tyle jeździ najstarszy i jeszcze jest dobry) a jego wymiana zajmuje 15 minut to w czym problem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlugo juz jezdzisz na masterach kolego?

ile przejechales kilometrow?

Nie polecam kupywac zestawow kamoka.

Koledze zakladalem jakies 7 miesiecy temu do audi a4 b5 avant 1.9tdi.

To podymal na nich 6 miechow i do wymiany.Bo zaczelo tluc juz.

Nawet mendy nie dali stabilizatorow do zestawu.

Ale mowiem wez cos drozszego niz chinske tandete.Cos przynajmniej z niemiec a nie z tamtad.

Ale kazdy ma swoj rozum i robi jak chce.

Za ponad 2 kafle bym chyba sie nie skusil na zakup wachaczy,zwlaszcza na nasze polskie drogi,co w dziure wpadniesz i czegos nie urwiesz.

Hehe ja jak u siebie wymienialem, kupiem caly zestaw i dobrze zrobilem na szczescie.

Bo zadowolony mam dwa do wymiany i stabilizator po lewej stronie, a przy demontarzu okazalo sie, ze tylko jeden wachacz dobry i stabilizator.:facepalm: , to dalem koledze bo on lubi lepic ze starych czesci, i piecset razy rozkrecac,wiec dalem mu te stare wahacze.:decayed: i mam nadziej ze pojezdza troche w pasacie.

Wiec do tego wymiana amorow ze springami doszla by bezpieczniej bylo, do tego -40mm.

I latam do tej pory, a samochod jak lep na asfalcie sie trzyma.

Ale jak ktos ma hajs to mozna czemu nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlugo juz jezdzisz na masterach kolego?

ile przejechales kilometrow?

Nie polecam kupywac zestawow kamoka.

Koledze zakladalem jakies 7 miesiecy temu do audi a4 b5 avant 1.9tdi.

To podymal na nich 6 miechow i do wymiany.Bo zaczelo tluc juz.

Nawet mendy nie dali stabilizatorow do zestawu.

Ale mowiem wez cos drozszego niz chinske tandete.Cos przynajmniej z niemiec a nie z tamtad.

Ale kazdy ma swoj rozum i robi jak chce.

Za ponad 2 kafle bym chyba sie nie skusil na zakup wachaczy,zwlaszcza na nasze polskie drogi,co w dziure wpadniesz i czegos nie urwiesz.

Hehe ja jak u siebie wymienialem, kupiem caly zestaw i dobrze zrobilem na szczescie.

Bo zadowolony mam dwa do wymiany i stabilizator po lewej stronie, a przy demontarzu okazalo sie, ze tylko jeden wachacz dobry i stabilizator.:facepalm: , to dalem koledze bo on lubi lepic ze starych czesci, i piecset razy rozkrecac,wiec dalem mu te stare wahacze.:decayed: i mam nadziej ze pojezdza troche w pasacie.

Wiec do tego wymiana amorow ze springami doszla by bezpieczniej bylo, do tego -40mm.

I latam do tej pory, a samochod jak lep na asfalcie sie trzyma.

Ale jak ktos ma hajs to mozna czemu nie.

A co u siebie wsadziłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zadowolony z MasterSporta juz od 2 lat :) Przejechane ponad 20 tys. Cisza jak makiem zasiał ;) ody jak najdłużej. Sprzedawca dał gwarancje na 2 lata lub 80tys. km pod warunkiem ze zostana założone w autoryzowanym punkcie naprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...