Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wahacze za 2200. zł

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Dlugo juz jezdzisz na masterach kolego?

ile przejechales kilometrow?

Nie polecam kupywac zestawow kamoka.

Koledze zakladalem jakies 7 miesiecy temu do audi a4 b5 avant 1.9tdi.

To podymal na nich 6 miechow i do wymiany.Bo zaczelo tluc juz.

Nawet mendy nie dali stabilizatorow do zestawu.

Ale mowiem wez cos drozszego niz chinske tandete.Cos przynajmniej z niemiec a nie z tamtad.

Ale kazdy ma swoj rozum i robi jak chce.

Za ponad 2 kafle bym chyba sie nie skusil na zakup wachaczy,zwlaszcza na nasze polskie drogi,co w dziure wpadniesz i czegos nie urwiesz.

Hehe ja jak u siebie wymienialem, kupiem caly zestaw i dobrze zrobilem na szczescie.

Bo zadowolony mam dwa do wymiany i stabilizator po lewej stronie, a przy demontarzu okazalo sie, ze tylko jeden wachacz dobry i stabilizator.:facepalm: , to dalem koledze bo on lubi lepic ze starych czesci, i piecset razy rozkrecac,wiec dalem mu te stare wahacze.:decayed: i mam nadziej ze pojezdza troche w pasacie.

Wiec do tego wymiana amorow ze springami doszla by bezpieczniej bylo, do tego -40mm.

I latam do tej pory, a samochod jak lep na asfalcie sie trzyma.

Ale jak ktos ma hajs to mozna czemu nie.

A co u siebie wsadziłeś?

TRW czy TWR dokladnie nie pamietam juz .

Jestem zadowolony z MasterSporta juz od 2 lat :) Przejechane ponad 20 tys. Cisza jak makiem zasiał ;) ody jak najdłużej. Sprzedawca dał gwarancje na 2 lata lub 80tys. km pod warunkiem ze zostana założone w autoryzowanym punkcie naprawy.

To abys jak najluzej latal na tym zawiasie.

Tak samo u mnie gwarancja przez autoryzowany serwis jedynie jest uwzgledniana.

Opublikowano
Dlugo juz jezdzisz na masterach kolego?

ile przejechales kilometrow?

Nie polecam kupywac zestawow kamoka.

Koledze zakladalem jakies 7 miesiecy temu do audi a4 b5 avant 1.9tdi.

To podymal na nich 6 miechow i do wymiany.Bo zaczelo tluc juz.

Nawet mendy nie dali stabilizatorow do zestawu.

Ale mowiem wez cos drozszego niz chinske tandete.Cos przynajmniej z niemiec a nie z tamtad.

Ale kazdy ma swoj rozum i robi jak chce.

Za ponad 2 kafle bym chyba sie nie skusil na zakup wachaczy,zwlaszcza na nasze polskie drogi,co w dziure wpadniesz i czegos nie urwiesz.

Hehe ja jak u siebie wymienialem, kupiem caly zestaw i dobrze zrobilem na szczescie.

Bo zadowolony mam dwa do wymiany i stabilizator po lewej stronie, a przy demontarzu okazalo sie, ze tylko jeden wachacz dobry i stabilizator.:facepalm: , to dalem koledze bo on lubi lepic ze starych czesci, i piecset razy rozkrecac,wiec dalem mu te stare wahacze.:decayed: i mam nadziej ze pojezdza troche w pasacie.

Wiec do tego wymiana amorow ze springami doszla by bezpieczniej bylo, do tego -40mm.

I latam do tej pory, a samochod jak lep na asfalcie sie trzyma.

Ale jak ktos ma hajs to mozna czemu nie.

A co u siebie wsadziłeś?

TRW czy TWR dokladnie nie pamietam juz .

Jestem zadowolony z MasterSporta juz od 2 lat :) Przejechane ponad 20 tys. Cisza jak makiem zasiał ;) ody jak najdłużej. Sprzedawca dał gwarancje na 2 lata lub 80tys. km pod warunkiem ze zostana założone w autoryzowanym punkcie naprawy.

To abys jak najluzej latal na tym zawiasie.

Tak samo u mnie gwarancja przez autoryzowany serwis jedynie jest uwzgledniana.

Dzieki i wzajemnie długiego latania ;)

  • 1 rok później...
Opublikowano
Dlugo juz jezdzisz na masterach kolego?

ile przejechales kilometrow?

Nie polecam kupywac zestawow kamoka.

Koledze zakladalem jakies 7 miesiecy temu do audi a4 b5 avant 1.9tdi.

To podymal na nich 6 miechow i do wymiany.Bo zaczelo tluc juz.

Nawet mendy nie dali stabilizatorow do zestawu.

Ale mowiem wez cos drozszego niz chinske tandete.Cos przynajmniej z niemiec a nie z tamtad.

Ale kazdy ma swoj rozum i robi jak chce.

Za ponad 2 kafle bym chyba sie nie skusil na zakup wachaczy,zwlaszcza na nasze polskie drogi,co w dziure wpadniesz i czegos nie urwiesz.

Hehe ja jak u siebie wymienialem, kupiem caly zestaw i dobrze zrobilem na szczescie.

Bo zadowolony mam dwa do wymiany i stabilizator po lewej stronie, a przy demontarzu okazalo sie, ze tylko jeden wachacz dobry i stabilizator.:facepalm: , to dalem koledze bo on lubi lepic ze starych czesci, i piecset razy rozkrecac,wiec dalem mu te stare wahacze.:decayed: i mam nadziej ze pojezdza troche w pasacie.

Wiec do tego wymiana amorow ze springami doszla by bezpieczniej bylo, do tego -40mm.

I latam do tej pory, a samochod jak lep na asfalcie sie trzyma.

Ale jak ktos ma hajs to mozna czemu nie.

Kolega, przedewszystkim KAMOKA to czeska firma, i całkiem dobre części jakościowo, co do wachaczy, mam KPL Kamoka i po 75tys bez zarzutu, tez mam do tego amortyzotorki od nich i jest ok, z czystym sumieniem polecam.

Opublikowano
Dlugo juz jezdzisz na masterach kolego?

ile przejechales kilometrow?

Nie polecam kupywac zestawow kamoka.

Koledze zakladalem jakies 7 miesiecy temu do audi a4 b5 avant 1.9tdi.

To podymal na nich 6 miechow i do wymiany.Bo zaczelo tluc juz.

Nawet mendy nie dali stabilizatorow do zestawu.

Ale mowiem wez cos drozszego niz chinske tandete.Cos przynajmniej z niemiec a nie z tamtad.

Ale kazdy ma swoj rozum i robi jak chce.

Za ponad 2 kafle bym chyba sie nie skusil na zakup wachaczy,zwlaszcza na nasze polskie drogi,co w dziure wpadniesz i czegos nie urwiesz.

Hehe ja jak u siebie wymienialem, kupiem caly zestaw i dobrze zrobilem na szczescie.

Bo zadowolony mam dwa do wymiany i stabilizator po lewej stronie, a przy demontarzu okazalo sie, ze tylko jeden wachacz dobry i stabilizator.:facepalm: , to dalem koledze bo on lubi lepic ze starych czesci, i piecset razy rozkrecac,wiec dalem mu te stare wahacze.:decayed: i mam nadziej ze pojezdza troche w pasacie.

Wiec do tego wymiana amorow ze springami doszla by bezpieczniej bylo, do tego -40mm.

I latam do tej pory, a samochod jak lep na asfalcie sie trzyma.

Ale jak ktos ma hajs to mozna czemu nie.

Kolega, przedewszystkim KAMOKA to czeska firma, i całkiem dobre części jakościowo, co do wachaczy, mam KPL Kamoka i po 75tys bez zarzutu, tez mam do tego amortyzotorki od nich i jest ok, z czystym sumieniem polecam.

Ja rowniez sobie chwale wachacze kamoka :wink:

Opublikowano

Tez mam kamoki zawias i amory przod.. gwarancja jest wiec bez cusnienia.

Opublikowano

Co prawda kotlet i nie na temat ale jeśli już mowa o Kamoka to mam łączniki od ok 35kkm i mają się świetnie :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.