Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Avant *UPDATE*

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja napisze tak...

ogólnie autko fajne, dokładki w kolor i będzie fajnie, tylko teraz te fele...moim zdaniem te pierwsze co miałeś były lepsze! te są takie jakieś, nie do Audi:/

za bardzo kombinowane, ale powodzenia w dalszych modach... :wink4:

Opublikowano

ale powiem szczerze myślałem, że będzie więcej komentarzy :blink:

hehehe :naughty: Gdyby dało się tutaj nabijać posty to ludzie by pisali ile by się dało :tongue4: A tak skromnie... jedynie ykk wszędzie się wypowie :polew::tongue4:

A ja powiem że felgi spoko, założę się że na żywo robią robotę :wink4: Jeszcze nie widziałem tej furki w Lublinie :mysli: I nie widziałem kolegi w temacie spotów lubelskich :mysli:

http://www.a4-klub.pl/smf/lubelskie-b80.0/ :toon:

I mam jeszcze jedno pytanko... Czy to ktoś z Lublina robił Ci tą sesyjkę :rolleyes: I gdzie? Szczególnie tą pierwszą, na poprzednich felgach :przebiegly: A i co do modyfikacji polecam zakupić ramkę klubową tu -> http://www.a4-klub.pl/smf/ramka_pod_tablice_rejestracyjna-b121.0/ żeby można było kolegę rozpoznawać na drodze :wink4::good: Pozdrowionka! :hi:

Opublikowano

Duzo bardziej podobaly mi sie 17 ori.. :gwizdanie:

Ale ogółem auto :good:

Opublikowano
  • Autor

ale powiem szczerze myślałem, że będzie więcej komentarzy :blink:

hehehe :naughty: Gdyby dało się tutaj nabijać posty to ludzie by pisali ile by się dało :tongue4: A tak skromnie... jedynie ykk wszędzie się wypowie :polew::tongue4:

A ja powiem że felgi spoko, założę się że na żywo robią robotę :wink4: Jeszcze nie widziałem tej furki w Lublinie :mysli: I nie widziałem kolegi w temacie spotów lubelskich :mysli:

http://www.a4-klub.pl/smf/lubelskie-b80.0/ :toon:

I mam jeszcze jedno pytanko... Czy to ktoś z Lublina robił Ci tą sesyjkę :rolleyes: I gdzie? Szczególnie tą pierwszą, na poprzednich felgach :przebiegly: A i co do modyfikacji polecam zakupić ramkę klubową tu -> http://www.a4-klub.pl/smf/ramka_pod_tablice_rejestracyjna-b121.0/ żeby można było kolegę rozpoznawać na drodze :wink4::good: Pozdrowionka! :hi:

Po Lublinie to jeżdzę sporo:) Takich felf jak ja mam jeszcze u nikogo nie widziałem:)

Co do spotów to wszystkie weekendy przebywam pozamiastem :wink4:

Odnośnie ramek pod tablice to baardzo szukałem odpowiednich i są to Kulczykowskie podkładki, bardzo subtelne i mi sie podobają:))

Odnośnie fotografowania to kolega robił zdjęcia pierwsze na 17" w odlewni Ursusa chyba, zaś te na 18" to chyba na torze kartingowym.

Na koniec dodam, że fele rzeczywiście robią wrażenie na żywo, mało kto się nie ogląda hehe :naughty:

Zanim zmieniłem na te fele długo myślałem, i jak welu kolegów z tego forum byłem przekonany, że ori są the best, ale postanowiłem zaryzykować i mi auto zdecydowanie bardziej podoba się na tych felach:)

Ale przyznam się, że wielu kumpli mówiło mi, iż poprzednie bardziej pasowały:)

Oczywiście wszystko kwestią gustu.

Nadmienię, iż jak wszystko pójdzie po mojej myśli to będę miał kiere od R8 S line w ciągu miesiąca :evil:

Opublikowano

Witam.

Ja fotografowałem to auto.

Pierwsza sesja była na Ursusie, a druga na torze kartingowym.

Auto na tych felgach robi robotę. Jest grubo.

Mi osobiście bardzo się podoba, i robi wrażenie, wygląda bardzo ciekawie, a ciemne szyby dodają tylko uroku.

Ja nie malowałbym już listw, idealnie pasują teraz do ciemnych felg.

Brakuje tylko dobrego audio, i będzie kozak...

Pozdrawiam

Opublikowano

A ja bym jednak wymalowal dokladki, zasadzil BiXenon i zmienil relingi na czarne.. :good:

Opublikowano

Bardzo piękne autko :good: super :kox: koła robią robotę :kox:

mam do sprzedania tylne lampy led :) jak coś bo pisałeś że masz zamiar zmienić :)

Gratuluję modyfikacji :oklaski:

Opublikowano
  • Autor

Bardzo piękne autko :good: super :kox: koła robią robotę :kox:

mam do sprzedania tylne lampy led :) jak coś bo pisałeś że masz zamiar zmienić :)

Gratuluję modyfikacji :oklaski:

Dzięki:)

Wyślij fotki na maila: [email protected]

i jakie chcesz pieniądze:) Też na maila hehe

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

nie no felgi to ładny efekt daja, dla super tylko komfort pewnie ucierpial :(

Opublikowano

fajowa furka!!! Na ile cie skasowali za szybki (folia) ?

Opublikowano
  • Autor

Mocno po znajomości, całe 350PLN :naughty:

Dzisiaj jadę do Wawy do Malika rezać kierę od TTS :evil:

EDIT:

Kiera wyrezana TTS, wielkie dzięki dla Malika i Lukaszar:) Zdjęcia jak sie wyrobię w tygodniu:)

Panowie malik i Lukaszr WIELKI SZACUN!!! :notworthy:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.