Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Czerwony Szatan - Ksiadz i S4 :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

No to muszę to zmienić by sprawdzić, bo to bez sensu jak tak będzie się podpierać. Przeca nie o to chodziło?

Opublikowano

Albo do dnia regulacji przestań upalać ese :grin:

Opublikowano
  • Autor

Hehehe...staram się, ale nią nie da rady... Zwłaszcza z tym wydechem.

Ciekawe kiedy się mi to znudzi? ;-P

Poza tym, czy z oscyloskopu nie ywchodzi czy się podpiera czy nie?

Opublikowano

Ciekawe kiedy się mi to znudzi? ;-P

nigdy:whistling:

Opublikowano
  • Autor

Na pełnej butli przejechałem aż 110 mil (po mieście), to aż całe 176 km... Chyba troszkę za mało?

Wychodzi spalanie, mniej więcej 31L/100 km, hahahaha.

Dzisiaj odpalone auto o 3 w nocy, po 10 sekundach przełączyło się na gaz. Niestety nie miałem możliwości sprawdzenia temperatury.

Na zewnątrz FIS pokazywał 12 stopni.

Jazda na lotnisko, autostrada, pełen zbiornik LPG. Przegoniłem auto na każdym biegu (2-6) do 7 tyś. obrotów, do 240 km/g. Nie przełączył się na PB, więc chyba się wyrabia?

Średnie spalanie na FIS pokazywał 17 mil/galon czyli jakieś 16-17 L/100 km.

---------- Post dopisany at 07:30 ---------- Poprzedni post napisany at 06:45 ----------

Ktoś zainteresowany kupnem AUDI S4 B5, saloon, srebrna, lift, 1999 rok.

Niecałe 60 tyś na liczniku.

Przedni zderzak lekko puknięty. Zdjęcia będą później. Całość do sprzedania, nie na części.

Zainteresowanych na PW proszę.

---------- Post dopisany at 10:07 ---------- Poprzedni post napisany at 07:30 ----------

Polska - Szczecin...

Gorzów, uwaga tam, jadę ;-)

---------- Post dopisany 30-09-2013 at 16:01 ---------- Poprzedni post napisany 27-09-2013 at 10:07 ----------

Już w domu.

Trasa, zbiornik LPG 55 litrów na 336 Km, czyli spalanie około 16-17 litrów.

Strojenie obowiązkowe mi się tak wydaje.

Winczako, Waskij ile na zbiorniku robicie?

---------- Post dopisany at 17:13 ---------- Poprzedni post napisany at 16:01 ----------

Przecież to idzie ocipienia dostać.

Dziesięć minut na parkingu pod sklepem:

a3y5u8u5.jpg

Co za kur...y jeb...ne!!! I nikt nie przyjdzie, nie przeprosi, powie...

Opublikowano

No niestety tak to jest ludzie nie dbają o czyjąś własność ...

Opublikowano
  • Autor

Angielskie kur...y nie dbają i swoją a co dopiero czyjąś.

Normalnie tak mnie ciśnienie podnieśli...

Opublikowano

a patrzyłeś czy monitoring jest??

Opublikowano
  • Autor
a patrzyłeś czy monitoring jest??

Byłem, pytałem i d*pa. Nawet napis mają że parking jest nie nadzorowany i za wszelkie szkody nie odpowiadają. A za parkowanie kasują... idiotyzm :facepalm:

Opublikowano

Zbiornik mam 56/57L miasto odcinki po 10/15 km ok 250 km , trasa w lato rekord to 380 km :decayed:

Niestety V8 lubi wypić , mnie to nie przeszkadza 22l x 2.4 to niecałe 53PLN za 100 km jazdy :decayed:

Opublikowano

u mmnie podobnie. Bywa że weźmie 14l lpg przy za***iście lekkiej nodze, ale bywa ze i 25<. Generalnie mieszczę się średnio raczej w 40-45zł /100km, co przy przeliczeniu na PB98 (jaką powinno się lać:D ), daj bdb wynik na tę moc i radochę.

Opublikowano

mnie udało się osiągnąć najniższe spalanie na poziomie 11,3 litra (nie zerowałem komputera na rozpędzonym aucie) najwyższego jak wiadomo nie ma ;) a na baku 45 l średnio robie ok 250-280 km

Opublikowano
  • Autor

Nie no, nie zrozumta mnie źle. Wiem, że auto musi palić, to normalne.

Ale te 30 litrów to troche za dużo, na miasto nawet. I wiem że go nie gniotłem cały czas.

Opublikowano

30 się da w mieście. Ale to nie jest reguła. Mi się udało uzyskać na FISie max 26l/100km w trasie (nie wiem ile wziął wtedy gazu), no ale to pedał traktowałem w systemie zerojedynkowym. Generalnie pali mi tak jak pisze Marek 45l na 250-280km.

Opublikowano

26 L na fis to jakieś 31 z małym haczykiem :decayed: i tyle potrafi spalić .... zima już niebawem , więc się zacznie latanie bokiem i takie tam :decayed:

Opublikowano
  • Autor
26 L na fis to jakieś 31 z małym haczykiem :decayed: i tyle potrafi spalić .... zima już niebawem , więc się zacznie latanie bokiem i takie tam :decayed:

Ale właśnie o to mnie kaman, że nawet na FISIE to maks. zazwyczaj mam 17 MPG czyli jakieś 16.6 L/100 Km. A nie jakieś 26 litrów czy 30 ?

Stąd też się zastanawiam, czemu takie przekłamania. Zresztą przed zmianą na LPG i wydechu i ECU, wiem że na trasie mi spalił 11L/100 Km i to z moich wyliczeń nie FIS, wiem że tyle jest możliwe i to przy jeździe z prędkością 130-140 Km/h :grin::grin::grin:

Opublikowano

Może fisa źle kasujesz , ja zawsze przy tankowaniu kasuje na obu licznikach i pokazuje idealnie , a spalanie sprawdzam na drugim liczniku tam jest całkowite , a nie z przejechanej trasy. A jak tam korekty w ECU PB ? one prawdę powiedzą.

Opublikowano
  • Autor

No właśnie tych korekt jeszcze nie sprawdzałem. Wczoraj dopiero wieczorem wróciłem a dzisiaj czasu brak :-/

Jutro podepnę się i sprawdzę.

To ma być na rozgrzanym silniku? Normalna praca na PB?

Opublikowano

Normalna praca na Lpg , jak pojeździsz na pb to korekty z tego paliwa Ci pokaże . Ja mam elma i program Torque na androida i podgląd korekt non stop .

Opublikowano
  • Autor

Czyli pojeżdżę na PB zobaczę, później na LPG i też sprawdzić.

Ja mam głupiego IPHONE'a, w sumie nawet nie szukałem czy jest jakaś możliwość by z tym telefonem być podpiętym do OBD. Ktoś coś takiego ma? ;-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.