Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gwint czy kit?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam kupilem gwint technixa do a4 b5

i mam jeszcze sprezyny -40 w garazu

moje amory w audi seryjne maja 75/80 % sprawnosci

powie mi ktos co lepiej zalozyc?

gwint czy sprezyny -40 na moje amory ?

auto chce obnizyc zeby dalo sie jezdzic po naszych drogach

moze ktos ma gwint u siebie i jak sie jezdzi?

Opublikowano

seryjne amortyzatory nie pozyja chyba za dlugo przy obnizeniu -40 :eusathink:

Opublikowano
  • Autor

na stronie mts technix czytalem ze ori amory mozne do sprezyn zakladac

chodzi mi o komfort jazdy glównie na gwincie i na kicie jaki jest ? bo nie chce zaraz wahaczy wymieniac ;p

Opublikowano

Załóż najpierw gwint a jak coś ci nie będzie pasowało to załóż te sprężyny -40 na ori amorki i sam stwierdzisz co jest lepsze dla ciebie.

Ja bym na twoim miejscu tak zrobił bo roboty przy tym nie wiele a własne odczucia są bezcenne:naughty:

Opublikowano
  • Autor

no i chyba tak zrobie bedzie to najlepsze rozwiazanie ;)

ale chcialem zapytac posiadaczy gwintow jak im sie jezdzi;d

Opublikowano

Ja śmigam na gwincie. Zimą podkręcam do góry dla lepszego komfortu za to na sezon autko idzie w dół kosztem komfortu. Trzeba na naszych drogach uważać na dziury i inne uniedogodnienia ale idzie się przyzwyczaić. Każdemu się inaczej jeździ, jest twardo ale cieszy oko furka na glebie :D

Opublikowano
  • Autor

a jak z wahaczami ?

Opublikowano

Póki co bez problemów i oby jak najdłużej. Wiadomo na gwincie bardziej cierpią ale jak jeździsz z głową to na pewno będą służyć.

Opublikowano
witam kupilem gwint technixa do a4 b5

i mam jeszcze sprezyny -40 w garazu

moje amory w audi seryjne maja 75/80 % sprawnosci

powie mi ktos co lepiej zalozyc?

gwint czy sprezyny -40 na moje amory ?

auto chce obnizyc zeby dalo sie jezdzic po naszych drogach

moze ktos ma gwint u siebie i jak sie jezdzi?

mialłem ten gwint w b5 - to nic specjalnego... zakładaj kit -40 :wink:

Opublikowano
witam kupilem gwint technixa do a4 b5

i mam jeszcze sprezyny -40 w garazu

moje amory w audi seryjne maja 75/80 % sprawnosci

powie mi ktos co lepiej zalozyc?

gwint czy sprezyny -40 na moje amory ?

auto chce obnizyc zeby dalo sie jezdzic po naszych drogach

moze ktos ma gwint u siebie i jak sie jezdzi?

mialłem ten gwint w b5 - to nic specjalnego... zakładaj kit -40 :wink:

Co masz na myśli pisząc: "nic specjalnego"? :eusathink: Wiadomo szału pewnie nie robi bo to najtańszy gwint dostępny na allego.

Miałeś z nim jakieś niemiłe doświadczenia?

Opublikowano
witam kupilem gwint technixa do a4 b5

i mam jeszcze sprezyny -40 w garazu

moje amory w audi seryjne maja 75/80 % sprawnosci

powie mi ktos co lepiej zalozyc?

gwint czy sprezyny -40 na moje amory ?

auto chce obnizyc zeby dalo sie jezdzic po naszych drogach

moze ktos ma gwint u siebie i jak sie jezdzi?

mialłem ten gwint w b5 - to nic specjalnego... zakładaj kit -40 :wink:

Co masz na myśli pisząc: "nic specjalnego"? :eusathink: Wiadomo szału pewnie nie robi bo to najtańszy gwint dostępny na allego.

Miałeś z nim jakieś niemiłe doświadczenia?

Było nisko i twardo- to zalety. A teraz wady: przód skrzypiał przy skręcaniu i nierównościach, tylne amory nie pasują do górnych mocowań przez co trzeba się okombinować. Puźniej już wiedziałem dla czego ludzie sprzedają prawie nówke gwint za 1/3 ceny :grin:

Znacznie lepiej polować na używkę KW lub Koni jeśli już myślimy o gwincie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.