Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Który GWINT do B5 lepszy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam kolegów :hi: pacjent to b5 po lifcie 1.9 tdi afn sedan

koles rozbiera na czesci b5 i dostalem w prezencie gwint 2 komplety i tu moje pytanie ktory bedzie lepszy i czym sie roznia

1) FK Automotiv springi tyl--G 0701 HA amorki---SMV W 0009 0806 na naklejce jest SG 07 HA

springi przod G 0701VA amorki---SMAI 0002 VA 2909 na naklejce jest SG 07 VA

2) FK Automotiv springi tyl---60 280 amorki---SMAI 9005-2 4109

springi przod---60 270 amorki---SMAI 9005-1 4109

DSC_0055.jpg 1

DSC_0056.jpg 1

DSC_0057.jpg 2

DSC_0058.jpg 2

OBA W PODOBNYM STANIE

---------- Post dopisany at 15:19 ---------- Poprzedni post napisany at 14:10 ----------

:wink:

---------- Post dopisany at 15:20 ---------- Poprzedni post napisany at 15:19 ----------

dodam ze w 2 widac ze sa gruube tloczyska i caly gwin wyglada masywniej

Opublikowano

Ja mam zamontowany w swoim wozie Gwint FK taki jak na 3 i 4 zdjęciu, jestem z niego zadowolony mogę ci szczerze polecić. Co do różnicy w tych gwintach to wydaje mi się że 1 jest ze starszej produkcji niż 2 ale mogę się mylić.

Opublikowano

no to fajny prezent dostałes.tez taki chce.a nawet wystarczy jeden komplet.:naughty:wydaje mi sie ze obydwa beda dobre.

Opublikowano
  • Autor

jak cos to jeden moge odsprzedac :decayed:

---------- Post dopisany at 10:35 ---------- Poprzedni post napisany at 10:34 ----------

albo zamienic za cos fajnego do b5

Opublikowano

jaka cena? ;]

Opublikowano

no własnie jaka cena?

Opublikowano
  • Autor

jest sporo watkow o gwintowanym zawieszeniu komfort i kat nachylenia polosi i takie tam innne to tylko zalezy jak bardzo poskreca hehe :)

---------- Post dopisany at 09:43 ---------- Poprzedni post napisany at 09:42 ----------

wole za cos fajnego zamienic niz sprzedawac ale jak cos to priv

Opublikowano

to napisz na pw ile cenisz.

Opublikowano
  • Autor

350 oddam

Opublikowano

biore

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

aktualny ten gwint ? miałeś dać znać jak będziesz coś miał

Opublikowano

no dokładnie miałes dac znac:decayed:

Opublikowano

koledzy ten gwint właśnie w tej chwili jest montowany w mojej b5 ;D

DSC01529.jpg

od jutra będę miał do sprzedania 2 komplety (amory + springi) zawieszenia ale oryginalnego:

1be oraz 1 ba

Opublikowano

a ile obnizaja te zestawy co bedziesz miał.i czxy wogóle obnizaja?i w jakim sa stanie?

Opublikowano
  • Autor

bedzie na sprzedarz zestaw springi veitek -40 i amorki ori

springi maja 5miesiecy i kosztowaly 189euro

caly zestaw za 450 pln na prawde dobrze siedzie na tym moj afn bylo to na zime a teraz juz gleba i moge zestaw oddac potem dodam jak lezy sedan na 16 calach

Opublikowano

kolego nie chcesz zamienić , wstepnie rezerwuje zadzwoń 510 186 992 , rzadko bywam na forum

Opublikowano
  • Autor

zamienic ale za co?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.