Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bo ci juz obiadu nie zrobi :tongue4:

  • Odpowiedzi 124,6 tys.
  • Wyświetleń 3,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

buhehehhe no wiesz co :decayed:

to jedynie zostaje Wam decathlon... :>

no dokładnie, będziesz wdupiał same johny bravo, a nie od mamy z krałzy :naughty:

Opublikowano

Zrobi zrobi :decayed: i posprząta od czasu do czasu :decayed:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2009, 20:10_________________________________________________Jest tak zadowolona że się wyniosłem z domu że wszystko mi wybaczy żebym tylko nie wrócił :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

czyli miała darmozjada, którego dalej musi obrabiać :polew:

Opublikowano

Zrobi zrobi :decayed: i posprząta od czasu do czasu :decayed:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2009, 20:10_________________________________________________Jest tak zadowolona że się wyniosłem z domu że wszystko mi wybaczy żebym tylko nie wrócił :polew: :polew: :polew: :polew:

no tu sie akurat nie dziwie :kox::wink4:

Opublikowano

Diman, a napisałeś list do mikołaja z prezentami??? :naughty:

pochwal się co tam napisałeś...

bo Guru pewnie wagon fajek :polew: no i coś z jedzenia :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

no Siemka Królu...załatwiłeś te sanki?

Opublikowano

no Siemka Królu...załatwiłeś te sanki?

tak ufff :gwizdanie: zaraz wychodzę :decayed:

Opublikowano

no wlasnie nie napisalem czekam az mikolaj sie sam domysli co chce dostac mysle ze trafi :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

Widzę że liczycie że coś dostaniecie :naughty:

Nie łudźcie się :polew:

Opublikowano
:hi: Witam ludziska :naughty: Slyszal moze ktos o kolesiu co ma nick Perfidny jest z krakowa?? Bo ma lampy do sprzedania i chce tylko za przelewem i niewiem co mam robic :mysli:
Opublikowano

dzwoń do Mirona, z tego co wiem to jest w KR właśnie

poszukaj na forum, wejdz w jego profil i zobacz co pisał i gdzie wchodził...

ale ja bym tak nie kupował, wolał bym tam zajechać :wink4:

chyba że lampy są wystawione na allegro...to inna gadka

Opublikowano

dzwoń do Mirona, z tego co wiem to jest w KR właśnie

poszukaj na forum, wejdz w jego profil i zobacz co pisał i gdzie wchodził...

ale ja bym tak nie kupował, wolał bym tam zajechać :wink4:

no wlasnie ale koszta podrozy to 100zl :wallbash: a ma moje wymazone lampy na tyl na allegro tez ma wystawione ale powiedzial ze po za allegro bedzie taniej

Opublikowano

dzwoń do Mirona, z tego co wiem to jest w KR właśnie

poszukaj na forum, wejdz w jego profil i zobacz co pisał i gdzie wchodził...

ale ja bym tak nie kupował, wolał bym tam zajechać :wink4:

no wlasnie ale koszta podrozy to 100zl :wallbash:

Normalnie powiedział bym żebyś se kupił gnojowoza ale że masz 1.8T to jakoś nie mogę :decayed:

Opublikowano

a gdzie one są wystawione?

bo na forum to ich nie widzę, chyba że jestem ślepy :mysli:

jak są wystawione na allegro to kupuj, przez allegro...

Opublikowano

dzwoń do Mirona, z tego co wiem to jest w KR właśnie

poszukaj na forum, wejdz w jego profil i zobacz co pisał i gdzie wchodził...

ale ja bym tak nie kupował, wolał bym tam zajechać :wink4:

no wlasnie ale koszta podrozy to 100zl :wallbash: a ma moje wymazone lampy na tyl na allegro tez ma wystawione ale powiedzial ze po za allegro bedzie taniej

A jak wygląda jego konto na allegro?[br]Dopisany: 21 Grudzień 2009, 20:37_________________________________________________Hej tak w ogóle :)

Opublikowano

dzwoń do Mirona, z tego co wiem to jest w KR właśnie

poszukaj na forum, wejdz w jego profil i zobacz co pisał i gdzie wchodził...

ale ja bym tak nie kupował, wolał bym tam zajechać :wink4:

no wlasnie ale koszta podrozy to 100zl :wallbash: a ma moje wymazone lampy na tyl na allegro tez ma wystawione ale powiedzial ze po za allegro bedzie taniej

A jak wygląda jego konto na allegro?[br]Dopisany: 21 Grudzień 2009, 20:37_________________________________________________Hej tak w ogóle :)

zadnych komentarzy ani nic puste konto a kreca mnie te lampy bo ich w polsce jeszcze niema

Opublikowano

dzwoń do Mirona, z tego co wiem to jest w KR właśnie

poszukaj na forum, wejdz w jego profil i zobacz co pisał i gdzie wchodził...

ale ja bym tak nie kupował, wolał bym tam zajechać :wink4:

no wlasnie ale koszta podrozy to 100zl :wallbash: a ma moje wymazone lampy na tyl na allegro tez ma wystawione ale powiedzial ze po za allegro bedzie taniej

A jak wygląda jego konto na allegro?[br]Dopisany: 21 Grudzień 2009, 20:37_________________________________________________Hej tak w ogóle :)

zadnych komentarzy ani nic puste konto a kreca mnie te lampy bo ich w polsce jeszcze niema

Nie daj się bo cię wetnie i będziesz się później wk*rwiał

Opublikowano

no Witaj Kamil...o rury nie pytam bo wiem że nie masz czasu :decayed:

Egon, kupuj JEDYNIE przez allegro...

to poproś Dimana, no i jedzcie tam... on za 50 zł przejedzie taką trase, a przesyłka Cie wyniesie 25 zł

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.