Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja tv oglądam tylko jak zasypiam :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 124,6 tys.
  • Wyświetleń 3,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

na odstresowanie sobie horror zapuściłem, na CANAL + "the strangers" mam nadzieje, że fajny widziałem jakiś czas temu zapowiedź, wydawało się ok

hehe , wiedziałem że to oglądasz zanim to napisałeś :> ciekawe od kogo :kox:
Opublikowano

Keżor, a Wy to bracia? :decayed:

Opublikowano

Keżor, a Wy to bracia? :decayed:

szwagry nie :drinks:
Opublikowano

Nie siostra smsuje, z kimś już wiem z kim :gwizdanie:

A ja miałem N-kę ale zrezygnowałem teraz mam CANAL+ i HBO i przez te 2 dni naoglądałem się więcej TV niż od początku roku :decayed:

Opublikowano

Nie siostra smsuje, z kimś już wiem z kim :gwizdanie:

mogłeś sie mnie zapytać :polew:
Opublikowano

u mnie też cyfra + ale generalnie to tv mnie nie kręci :mysli:

Opublikowano

Krolu chcesz o tym pogadać? :cool1::polew:

nie, dzięki :wink4:[br]Dopisany: 26 Grudzień 2009, 01:33_________________________________________________

u mnie też cyfra + ale generalnie to tv mnie nie kręci :mysli:

Ja uwielbiam kino, ale ostatnio pozytywnie zaskakuje mnie tv ilością premier...

Opublikowano

Ja uwielbiam kino, ale ostatnio pozytywnie zaskakuje mnie tv ilością premier...

ostatnio na polsacie była premiera, pierwszy raz w TV ... Kevin :polew: :polew:
Opublikowano

Spoko Pucek, damy radę... będziesz to miał jakoś po nowym roku. :decayed:

U mnie też canal+ leci właśnie. :)[br]Dopisany: 26 Grudzień 2009, 01:38_________________________________________________A najlepsze jest to w tych filmach "Kevin sam w...", że wszyscy marudzą, że te filmy już lecą rok w rok przez kupe lat, a i tak oglądają i za każdym razem śmieją się z nich... :naughty:

Opublikowano

ja sie śmieje z nich , ale nie oglądałem , chociaż mendy puścili to akurat jak włączyłem TV :wallbash:

Opublikowano

Kevin to przesada, naszczęście nie mam polsatu, wolę sobie puścić vive :polew:

TV mam bo mam, głownie do xboxa, a tak to puszcze vive albo eska tv i coś tam zawsze leci, tak dla zabicia czasu

za to laptop idzie non stop przez cały dzień :polew::cool1:

Opublikowano

ide w kime, nara pany :hi:

Opublikowano

No u mnie laptop też nie śpi ... Kevina nie oglądam, ale jak by nic nie leciał to szklaną pułapke po raz 20 chętnie

Opublikowano

Kevin :wallbash:

Baq nie zostanie Ci rurek trochę? to bym odkupił :mysli:

Opublikowano

Mam to samo... Tv sobie jest, leci jakieś discovery czy mały bajki ogląda ewentualnie jak mnie weźmie to gram od czasu do czasu na konsoli, a tak to lapek non-toper na kolanach... :decayed:[br]Dopisany: 26 Grudzień 2009, 01:45_________________________________________________

Kevin :wallbash:

Baq nie zostanie Ci rurek trochę? to bym odkupił :mysli:

Co Cię interere? Puckową mogę Ci puścić? :polew:

Opublikowano

tzn samej rurki potrzebowałbym kawałek :mysli:

a nie opłaca się kupować :wink4:

Opublikowano

Konkretniej :) na pw wal najlepiej.

Opublikowano

poszło pw :wink4:

Opublikowano

Kamil, nie przesadzaj, już przesadziłeś bo orurowanie będzie dopiero po nowym roku, a ja chciałem na te rury d*py w sylwka wyrywać a Ty taki wałek :>

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.