Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to dobrze ze niejestem sam niebedzie mi glupio :polew:

  • Odpowiedzi 124,6 tys.
  • Wyświetleń 3,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mi już nie kopci :decayed::polew:

Opublikowano

mi już nie kopci :decayed::polew:

a co Ci kopciło? :polew:[br]Dopisany: 26 Grudzień 2009, 02:16_________________________________________________ok to jak tu tak wesoło to jeszcze jeden drink.... oooostatniiii obiecuję :naughty:

:polew:

Opublikowano

SoMeS, noo jakoś tak wyszło, że jestem fanem mocnych brzmień, ale na codzień to słucham nawet lady gagi :decayed:

królu, respekt :notworthy:

ja jakoś nie wierze w udane imprezy w Polsce, poprostu wolę odrazu wpaść na głęboką wodę i odwiedzić NL :gwizdanie: wiem że się nie zawiodę :)[br]Dopisany: 26 Grudzień 2009, 02:18_________________________________________________a mi została już tylko woda truskawkowa :polew:

Opublikowano

Pucek fanem ja też ale nie gardzę inną muzyką i czasem sam dla relaksu słucham nawet rocka :wink4:

wsiadaj w taryfe i wpadaj bo mam jeszcze jakieś 0.8 :polew:

Opublikowano

Pucek fanem ja też ale nie gardzę inną muzyką i czasem sam dla relaksu słucham nawet rocka :wink4:

wsiadaj w taryfe i wpadaj bo mam jeszcze jakieś 0.8 :polew:

Przed chwilą było 0,7? :blink::decayed:

Opublikowano

Pucek z mojego ostatniego EC :gwizdanie:

[br]Dopisany: 26 Grudzień 2009, 02:23_________________________________________________Baq znalazłem w moich zapasach jeszcze niedopitą flaszkę :polew:
Opublikowano

I zlewki robisz? :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

I zlewki robisz? :polew: :polew: :polew:

doszedłem do wniosku że szkoda by się marnowało :polew:[br]Dopisany: 26 Grudzień 2009, 02:26_________________________________________________Pucek przyznam się że rok wcześniej mi się podobało bardziej :mysli:

Tunnel Electrocity 2007 Trailer

Opublikowano

jak oglądam te filmy z Q to mam ciary zawsze, tak jakoś to na mnie działa :decayed:

tam na Tunnel elektrocity to jedynie ta mocna scena była by dla mnie dobra, bo tak to słabiutko :naughty:[br]Dopisany: 26 Grudzień 2009, 02:31_________________________________________________ale najlepsze na tych imprezach to są te laski... :slina:

gwałcił bym po kolei :polew:

Opublikowano

w sumie to tak dla każdego coś dobrego tam jest :wink4:

a z Q oglądam filmiki na bieżąco i to jest potęga nikt mi nie powie :notworthy:[br]Dopisany: 26 Grudzień 2009, 02:33_________________________________________________one się potem za groszka oddają :przebiegly::polew:[br]Dopisany: 26 Grudzień 2009, 02:35_________________________________________________spadam spać bo rano w trasę do babci :gwizdanie: :hi:

Opublikowano

jak za tyle to nie wiedziałem :polew:

kurde, a na mayday nie widziałem takich, fakt, każda była z fagasem, więc miał bym problem :polew:

Opublikowano

wystarczy jedno spojrzenie i taka szma..a namierzona :polew:

dobra lecę :hi:

Opublikowano

oka, to dobrej nocy, ja jeszcze posiedzę :>

Opublikowano

oka, to dobrej nocy, ja jeszcze posiedzę :>

na redtjubie? :decayed:

Opublikowano

heheh głodnemu chleb na myśli :polew::decayed:

Opublikowano

no nie przesadzaj :polew:

piszę z taką fajną panną, jestem wstępnie na dzisiaj wieczór umówiony :>

mam do niej wpaść, teraz negocjuję warunki :naughty:

Opublikowano

Ja też spadam, bom głodny... Jak zwykle o tej porze. :decayed:

Opublikowano

to napij się czegoś, ja tak robię, już dość trochę schudłem :decayed:

co mnie bardzo cieszy, ale jeszcze mam ten bebech, taki jak Miron :disgust:

Opublikowano

narazicho pederasty hahaha :drunk::lol1:[br]Dopisany: 26 Grudzień 2009, 02:55_________________________________________________Ja znowu chcę trochę przybrać. :confused4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.