Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Też tak uważam chociaż i tak są o niebo lepsze od pierwszej wersji.

  • Odpowiedzi 124,6 tys.
  • Wyświetleń 3,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wieś tuning?

buhahhah one są piękne inaczej :polew:

jak je założysz to wypadasz z Elyty i witamy na EU :polew:

Opublikowano
  • Autor
:polew:
Opublikowano

no i mowilem egonowi zeby sie nimi nie chwalil bo go pojedziecie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

no i mowilem egonowi zeby sie nimi nie chwalil bo go pojedziecie :gwizdanie:

egon zakładaj - zawsze możesz na zloty tyłem przyjeżdżać :decayed:

Opublikowano

no i mowilem egonowi zeby sie nimi nie chwalil bo go pojedziecie :gwizdanie:

egon zakładaj - zawsze możesz na zloty tyłem przyjeżdżać :decayed:

tylem na ledach :polew: :polew:

Opublikowano

Swoją drogą ciekawe jak wyglądają w aucie... :mysli:

A tak w ogóle macie jakiś pomysł na reflektory z ciemnym wnętrzem do B5 pomijając oczywiście angel eyesy? :confused4:

Opublikowano

dokładnie, ale poważnie, kręcą Cie takie prawie lampy z B8?

to tak jak robienie eSy z diesla :polew: SoMeS, nie kieruje tego do Ciebie :decayed:

załóż ori, a nie będziesz żałował :)

Kamil, zrób tak jak NOSB, ściemnij ori valeo :wink4:

Opublikowano

No muszę poszukać na forum czy ktoś nie zrobił turtoriala, bo chcę depo czy valeo zespolone, ale chyba chciałbym ciemne...

Opublikowano

egon kup sobie takie bo tez jestem ciekaw jak to na aucie bedzie wygladalo :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

przecież pokazywali jak te lampy wyglądają na B5....

beznadziejnie :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

wiocha niestety :confused4:

Opublikowano

poka poka

Opublikowano
  • Autor

Pucek za zalota już płaciłeś :)

ostatnio juz nawet mi chciałes kase dawać że by nie rozwalić :decayed:

Opublikowano

Miron, kase przelałem, ale wiesz, święta :gwizdanie:

specjalnie dla Ciebie

15QS10.jpg

a tu specjalnie dla Egona, tam nawet widać że te reflektory już parują :gwizdanie:

1pLo10.jpg

moim zdaniem, założyć ori valeo a efekt będzie dużo lepszy :)

Opublikowano

zajebisteeeeeee te lampy co egon wrzucił:slina: :slina: :slina: :slina:

nie no żarcik taki :polew: :polew: :polew: wioch wch*j :decayed:

Opublikowano
  • Autor

B7 widziałem - nawet mogę Ci napisać w jakim wątku jest to foto :)

Opublikowano

wiem wiem, w B7 jeszcze jakoś to wygląda, ale B5 jest za starą budą na takie bajery :decayed:

a te foto B7 znalazłem przypadkiem jak szukałem tego dla Egona :wink4:

Opublikowano

Tak Pucek, ale ty wrzuciłeś fotę tych dajlajnów pierwszych - takie ma boniu - no i faktycznie nie wygląda to ciekawie. Podejrzewam, że te co egon pokazał też nie dadzą super efektu - właśnie ze względu na to, że B5 jest stare, ale i tak z ciekawości bym zobaczył. :)

Opublikowano

chlopaki nie jezdzcie mnie za bardzo a co myslicie o tych lampach na przod http://moto.allegro.pl/item861684573_audi_a4_99_01_lampy_reflektory_dayline_czarne.html powiem wam ze mi sie bardzo podobaja no i poliftowe ale poliftowe ma co 2 A czworka

wieś tuning

chyba chciałeś powiedzieć Knurowski style :polew: :polew:[br]Dopisany: 26 Grudzień 2009, 16:04_________________________________________________

dokładnie, ale poważnie, kręcą Cie takie prawie lampy z B8?

to tak jak robienie eSy z diesla :polew: SoMeS, nie kieruje tego do Ciebie :decayed:

załóż ori, a nie będziesz żałował :)

Kamil, zrób tak jak NOSB, ściemnij ori valeo :wink4:

Do mnie pijesz :disgust:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.