Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

:wink::decayed:

---------- Post dopisany at 13:23 ---------- Poprzedni post napisany at 13:21 ----------

pytanko....brał ktoś u Was bixy od Gwertego ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

ale ciekawiła by mnie reakcja ludzi wokół :naughty::naughty: jakbym tak przeciagnął mu do końca:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur, ja też się przymierzam do Bixa, zrobił bym sam bo same soczewki mogę mieć za 160 zł, lampy ori valeo i będzie git, klosze też sam spoleruję ale najzwyczajniej w świecie nie chce mi się tego robić, już mnie grzebanie w tym aucie nie rusza :facepalm:

Potrzeba jeszcze dobry klej, no i żarniki D2S (w zależności od soczewki) aaa i przejściówkę do przetwornicy od HIDa, chyba że ktoś ma ori xenon to wystarczą tylko żarniki, tak to wygląda Artur, koszty przy robocie samemu są małe bo 250 zł i masz BiXy na nie ori żarnikach które wystarczają...

On chce 600 zł za gotowe + wysyłka, kupujesz takie, sprzedajesz swoje za 300-450 zł w zależności od stanu i jest bez roboty, a jest pewność że to dobrze zrobił bo ma większe doświadczenie, słyszałem tylko że na początku mogą lampy parować, ale po czasie przestaje, Grzesiek swoje rozklejał więc może się na te tematy wypowiedzieć, mnie właśnie to rozklejanie powstrzymuje :whistling:

---------- Post dopisany at 13:39 ---------- Poprzedni post napisany at 13:38 ----------

ale ciekawiła by mnie reakcja ludzi wokół :naughty::naughty: jakbym tak przeciagnął mu do końca:decayed:

Ogólnie zaciekawiła mnie ta biała B5, może bym opierdolił swojego plastidipem :naughty::naughty::naughty:

Siedzi tam 2.7BiT... i jak tu potem nie grzebać:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur, ja też się przymierzam do Bixa, zrobił bym sam bo same soczewki mogę mieć za 160 zł, lampy ori valeo i będzie git, klosze też sam spoleruję ale najzwyczajniej w świecie nie chce mi się tego robić, już mnie grzebanie w tym aucie nie rusza :facepalm:

Potrzeba jeszcze dobry klej, no i żarniki D2S (w zależności od soczewki) aaa i przejściówkę do przetwornicy od HIDa, chyba że ktoś ma ori xenon to wystarczą tylko żarniki, tak to wygląda Artur, koszty przy robocie samemu są małe bo 250 zł i masz BiXy na nie ori żarnikach które wystarczają...

On chce 600 zł za gotowe + wysyłka, kupujesz takie, sprzedajesz swoje za 300-450 zł w zależności od stanu i jest bez roboty, a jest pewność że to dobrze zrobił bo ma większe doświadczenie, słyszałem tylko że na początku mogą lampy parować, ale po czasie przestaje, Grzesiek swoje rozklejał więc może się na te tematy wypowiedzieć, mnie właśnie to rozklejanie powstrzymuje :whistling:

---------- Post dopisany at 13:39 ---------- Poprzedni post napisany at 13:38 ----------

ale ciekawiła by mnie reakcja ludzi wokół :naughty::naughty: jakbym tak przeciagnął mu do końca:decayed:

Ogólnie zaciekawiła mnie ta biała B5, może bym opierdolił swojego plastidipem :naughty::naughty::naughty:

Siedzi tam 2.7BiT... i jak tu potem nie grzebać:facepalm:

ani mnie nie wcurviaj:decayed: no nie powiem zabawy jest z tym, że łohoho...:whistling:

---------- Post dopisany at 13:43 ---------- Poprzedni post napisany at 13:42 ----------

dobra Pany spadam myszkę sobie kupić do...lapka, bo jedną już mam:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc właśnie, najpierw wqurwianie się przy rozklejaniu, a potem to trzeba tak skleić żeby się nie wqurwiać że paruje, także chyba kupię gotowe a swoje lampy pogonię albo zostawię na podmianę do sprzedaży, głównym atutem jest świecenie lamp na praktycznie nowych soczewkach, różnica jest kolosalna :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozklejanie lamp to 30 minut pracy :decayed: A Bixy polecam różnica jest niesamowita względem serii :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozklejanie lamp to 30 minut pracy :decayed: A Bixy polecam różnica jest niesamowita względem serii :shock3:

Valeo w piekarniku? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozklejanie lamp to 30 minut pracy :decayed: A Bixy polecam różnica jest niesamowita względem serii :shock3:

Valeo w piekarniku? :decayed:

Dobra opalarka i nie ma strachu. Najgorsze są z białą naklejką
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozklejanie lamp to 30 minut pracy :decayed: A Bixy polecam różnica jest niesamowita względem serii :shock3:

Valeo w piekarniku? :decayed:

Dobra opalarka i nie ma strachu. Najgorsze są z białą naklejką

Czyli jak mam niebieską naklejkę to nie będzie takich problemów :naughty: a że w grudniu mam 2 tygodnie urlopu... no pomyślę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozklejanie lamp to 30 minut pracy :decayed: A Bixy polecam różnica jest niesamowita względem serii :shock3:

Valeo w piekarniku? :decayed:

Dobra opalarka i nie ma strachu. Najgorsze są z białą naklejką

Czyli jak mam niebieską naklejkę to nie będzie takich problemów :naughty: a że w grudniu mam 2 tygodnie urlopu... no pomyślę :decayed:

Z niebieską rozkleiłem w 5 minut :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozklejanie lamp to 30 minut pracy :decayed: A Bixy polecam różnica jest niesamowita względem serii :shock3:

Valeo w piekarniku? :decayed:

Dobra opalarka i nie ma strachu. Najgorsze są z białą naklejką

Czyli jak mam niebieską naklejkę to nie będzie takich problemów :naughty: a że w grudniu mam 2 tygodnie urlopu... no pomyślę :decayed:

Z niebieską rozkleiłem w 5 minut :wink:

Już mi pasuje, teraz jeszcze mi tylko napisz czym to skleiłeś :decayed: Klej do szyb?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klej ze szczeliwem szary firmy Wurth, uprzedzając pytanie nie mam problemów z parowaniem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klej ze szczeliwem szary firmy Wurth, uprzedzając pytanie nie mam problemów z parowaniem :wink:

Ok, dzięki, no to jestem już przekonany :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja skleiłem najzwyklejszym silikonem:decayed: i nic nie paruje a potem klejem do szyb skleję jak już bixów się dorobię:whistling:

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek to białe B5 z filmiku wygląda wyturbiście ... i twoje fele by pasowały te co masz .... jedyny minus to utzrymanie tego w czystości ale magnes na ci.. jest ... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czystość białych felg wbrew pozorom np mnie łatwo utrzymać pod warunkiem...że nie ma mokrych i błotnistych dróg:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czystość białych felg wbrew pozorom np mnie łatwo utrzymać pod warunkiem...że nie ma mokrych i błotnistych dróg:wink:

Pane...................... Mario jest z Knurowa.....więc samo przez się rozumiesz ,:decayed::wink:

nie ma dróg błotnistych :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...