SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE

• Guregoru

• diman

Top użytkownicy w tym temacie

Też bym chciał do roboty wrócić a tu jeszcze zostało 4 tygodnie urlopu :facepalm:
yyy...a coś chory jesteś?? Wybacz nie wiem

:hi:

witam z rana:)Panowie ma moze ktos z was audi a6 2.7 tdi:P??? albo wie ktos jak sie sprawuje?? bo mam okazje kupic od szefa za 5tys euro kombi klima itd 2006rok i chodzi mi o ten silnik jak i co z nim moze byc nie tak

Znajomy ma w budzie C6 przed FL. Jeśli chodzi o silnik to po wycięciu pdf`a było trochę jaj ale to dlatego że trafił na gamoni. Dopiero ogarnięty chłopak z Rybnika mu to poskładał że działa. Padła też jedna z przepustnic (chodzi o skrajne położenie) co skutecznie odcinało moc. Z tego co pamiętam to miał coś z klimą że nie chciała dmuchać i padł jeden xenon. To wszystko w ciągu roku użytkowania i tras po całej EU.

yhm akurat xenonu nie ma tu w niej no to dobra bede mial na uwadze bo duzo tych aut tu nie dziwie sie ze polacy sciagaja troche maja przebitki

2.7 to to samo co 3.0 tdi, różnica to inne korbowody. Na początek to trzeba zaślepić klapy w kolektorach ssących. Również napinacz łańcucha rozrządu lubi się odzywać i po pewnym przebiegu pompki zaczynają lać i wtedy trzeba je wymienić bo mogą wypalić dziurę w tłoku.

rankiem :hi:

tak pisał kiedyś tam, taki człowiek...chyba Guregoru się zwał, lecz od dłuuugiego czasu, ślad po nim zaginął:decayed:

...ponoć w ostatnim sezonie serialu "Agenci NCIS", jest wątek o nim, że go poszukują:whistling:

:decayed::decayed:

Delegacja A4 klubu wróciła ze ślubu Gregora i Agnieszki :kox: kościół ładny, panna młoda ładna :naughty: pan młody szwarny:decayed: Mirona fura wypucowana :decayed: prezent z życzeniami przekazane :kox:

Podziękowania dla Mańka za miłą przejażdżkę pamiętaj o kierunkowskazach :polew: i dla Krola za towarzystwo :whistling:

Później dorzucę fotki

do usług :wink: Tyle kierunkowskazów co dzisiej to normalnie przez 2 lata niy wyświyca, teraz trza bydzie zaś przyoszczędzić żarówki :decayed:

hasło dnia "k**wa zabije Nas!!" :polew::polew:

Później dorzucę fotki

Dzięki że daliście znać co i jak :facepalm:

---------- Post dopisany at 17:29 ---------- Poprzedni post napisany at 17:29 ----------