Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie opijam fotele klubowej furki z osobą z klubu (osiek) i pijemy weselną wódkę innego klubowego kolegi (Gregora) - jeszcze tylko brakuje żeby jakaś klubowa żonka tanczyła jak ta z Nakła :grin:

Jo ci moga zatańczyć ... :D

Ale byś im zdupił wieczór........ani se nie wyobrażasz.......

Ona miała jakieś 45 kg.............nie nogę....45 kg sztukę..tylko cała tyle miała.......:decayed:

Fakt ,że Grześ ani jej nie pochwalił za taniec......może nie zrobiła na nim takiego wrażenia......może ..........był zły ,żeśmy od grila odeszli i od stolika z kielonami....może......nie wiem....

...za to Twój brachol gadał do niej cały czas.........dziewczyna kroki myliła przez to raz za razem :grin:.....

Także .......ten tego młodzieńcze.......raczej nie było by wskazane byś wywijał....w ten sam sposób....przed bratem i szwagrem.......

Miszka może by se życzył coś takiego ale pewnie nie Osiek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

tego Nakła koło Bydy? :shock3: taka dobra że pół polski jechała tańczyć :shock3:

Nakło koło Miasteczka Śląskiego :wink: ....a dziewczyna ponoć z Katowic .....z tego co główny organizator zdradził :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie opijam fotele klubowej furki z osobą z klubu (osiek) i pijemy weselną wódkę innego klubowego kolegi (Gregora) - jeszcze tylko brakuje żeby jakaś klubowa żonka tanczyła jak ta z Nakła :grin:

Jo ci moga zatańczyć ... :D

Ale byś im zdupił wieczór........ani se nie wyobrażasz.......

Ona miała jakieś 45 kg.............nie nogę....45 kg sztukę..tylko cała tyle miała.......:decayed:

Fakt ,że Grześ ani jej nie pochwalił za taniec......może nie zrobiła na nim takiego wrażenia......może ..........był zły ,żeśmy od grila odeszli i od stolika z kielonami....może......nie wiem....

...za to Twój brachol gadał do niej cały czas.........dziewczyna kroki myliła przez to raz za razem :grin:.....

Także .......ten tego młodzieńcze.......raczej nie było by wskazane byś wywijał....w ten sam sposób....przed bratem i szwagrem.......

Miszka może by se życzył coś takiego ale pewnie nie Osiek :wink:

No i pojechane :polew::polew::polew::polew::polew::polew:

:hi: wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego Nakła koło Bydy? :shock3: taka dobra że pół polski jechała tańczyć :shock3:

Nakło koło Miasteczka Śląskiego :wink: ....a dziewczyna ponoć z Katowic .....z tego co główny organizator zdradził :decayed:

Aaa... taka sytuacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: BRY!! :grin: Dżordż był tak znieczulony imprezowymi trunkami, że miał ograniczone czucie :decayed: Ale laska tańczyła spoko.

Ja miałem wpaść na spota, ale niestety wujkowi się auto pod Opolem popsuło i moje plany uległy zmianie. Następny piątek wpadam na spota ma 100%. Na kebaba porządnego smaka mam. Miron :drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne te stołki, choć kolor wcześniejszy bardziej mi się podobał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne te stołki, choć kolor wcześniejszy bardziej mi się podobał :wink:

nie Tobie jednemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: po trasie i znow 500 kilo bez problemu klekot fdał rade Miron fotele sa :kox: nieciekawych wiadomosci znow zlodzieje aut grasuja po knurowie dwa razy przez week ich widzialem :kwasny::kwasny:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz ich blachy ??

---------- Post dopisany at 21:56 ---------- Poprzedni post napisany at 21:55 ----------

żeby człowiek wiedział na co uważać ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brat był u znajomych w Cieszynie i poznał ich znajomego który ma to audi

SportAudi RS/S/Forum :: Zobacz temat - Stosunkowo mocne S4 by Mirek & DIGITUN

jak ja odpalil to az ciary ponoc przechodzily a o przyspieszeniu nie wspomne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz ich blachy ??

---------- Post dopisany at 21:56 ---------- Poprzedni post napisany at 21:55 ----------

żeby człowiek wiedział na co uważać ......

nie przejmuj się, to nie kustosze z muzeum :wink::decayed: nie zbierają sztuki i antyków :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...