Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witojcie jak by co to ja mogę wpaść ale o 20

  • Odpowiedzi 124,6 tys.
  • Wyświetleń 3,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Opublikowano
  • Autor

też powoli się zastanawiam czy nie wrócić do A5 sportback, choć nie ma co ukrywać all jest w moim przypadku znacznie bardziej uniwersalny

Jest fajna sztuka do kupienia na już - ciekawsa sztuka niż gregorowa - ale jeszcze nie ten czas dla mnie

Chyba że ktoś szuka białego alla :)

Opublikowano
  • Autor

No i jak chodzi o kolejną nową fure to już zaczyna mnie szlag trfiać z płaceniem za każdym razem tej akcyzy bo to kupa kasy - Pucek jak nie wytrzymam to pierwszy raz kupię 2.0

Opublikowano
  • Autor

15 rok 2.0 190ps + program i 210ps też da się latać

Opublikowano
45 minut temu, miron78 napisał:

15 rok 2.0 190ps + program i 210ps też da się latać

Lepiej benzynę byś sobie kupił, a nie znowu gnojowóz :decayed:

Opublikowano
  • Autor
30 minut temu, H4mm3R napisał:

Lepiej benzynę byś sobie kupił, a nie znowu gnojowóz :decayed:

211 ps nie chce a tych 224ps jest bardzo mało - ale nie wykluczam tego silnika

Opublikowano
  • Autor

na razie główny problem to nie ma zbytnio kasiory żeby zmienić fure na coś cieszącego

Opublikowano

Miron, sam mam ostatnio głupie myśli, już nawet C7 oglądałem w 2.0tdi ale po chwili stukałem się w głowę, trzeba znowu dołożyć 30k do kolejnej półki i nie ma zmiłuj, tylko te ubezpieczenie...

Opublikowano

A to skoro juz mowa o zmianach fury ... Co niektórzy choc raczej większość z was pewnie mnie zgani za zmianę vag na koreański cud techniki ale po prostu passata mi było szkoda jak większość wie zaczynam budów e i potrzebowałem wola roboczego wiec pastuch zmiwnil właściciela za 21 tyś zł a ja zakupiłem hyundai terracan i śmiało moge powiedzoec ze nie doceniony przez wielu ale robi te względem charowki robi... A zawsze 10 tyś w kieszeni zostało ... Alepociesze was po budowie penietez zostanie coś tego typu zakupione i moze będzie to q7

20180728_084808.jpg

20180728_084800.jpg

20180728_084752.jpg

20180728_084825.jpg

20180831_185543.jpg

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Panowie robimy jakiegoś większego spota? Spotkałem ostatnio Manka i też by był chętny

Opublikowano
32 minuty temu, miron78 napisał:

Przez chwilę myślałem że okazja ale zobaczyłem że to netto i bez felg

Opublikowano
  • Autor

jak by to było za netto to jej nie wklejam tylko po nią jade

Opublikowano
26 minut temu, miron78 napisał:

jak by to było za netto to jej nie wklejam tylko po nią jade

Jak by tak było to od 2 tygodni była by moja :decayed:

Ostatnio śledzę rynek...:grin:

A co do spota, na razie odpadam bo leczę kolano i nie mogę się ruszyć z domu, a co do Mańka to i tak nie przyjedzie bo już ostatnim razem obiecywał że "już wraca na forum":whistling:

Opublikowano
1 godzinę temu, miron78 napisał:

Już od Bukowiny wisi na sprzedaż...

Opublikowano
18 minut temu, Pucek napisał:

 

A co do spota, na razie odpadam bo leczę kolano i nie mogę się ruszyć z domu, a co do Mańka to i tak nie przyjedzie bo już ostatnim razem obiecywał że "już wraca na forum":whistling:

Nie trać wiary w kolegów :grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.