Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ja w ten wekend mam imprezy rodzinne

w następny wekend mam impreze z pracy piątek-niedziela w Jaworzynce

a w jeszcze następny mam B9 allroada czerwony w pakiecie czerń 2.0tfsiQ 252ps na wekend - ale w piątek na zlota nim nie przyjade bo mam go od soboty rana

  • Odpowiedzi 124,6 tys.
  • Wyświetleń 3,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

jak to zawsze demo - na wypasie (alu19, panorama, B&O, virtual cocpit, led matrix, i pilion innych pierdół)

Opublikowano

Podjedź pokazać jak będziesz miał tego Alla na testy

Opublikowano

:hi:

ja bym dał rade podjechac w piątekna spota ;)

Opublikowano

to i ja sie może pojawie

Opublikowano
  • Autor

Pucek - dzisiaj się pojawiło - chętnie bym takie przytulił - mino że nie full wypas i tylko 2.0 - ale wygląd powala - ale też cena jeszcze nie dla mnie hehe

https://www.mobile.de/pl/Samochod/Audi-A5-2.0TDI-qu-3x-S-Line-GHSD-Edition-ACC/vhc:car,cnt:de,srt:date,sro:desc,ms1:1900_31_s-line,frn:2012,prx:22500,pwn:125,drc:four_or_five/pg:vipcar/267632071.html

Opublikowano
35 minut temu, miron78 napisał:

Pucek - dzisiaj się pojawiło - chętnie bym takie przytulił - mino że nie full wypas i tylko 2.0 - ale wygląd powala - ale też cena jeszcze nie dla mnie hehe

https://www.mobile.de/pl/Samochod/Audi-A5-2.0TDI-qu-3x-S-Line-GHSD-Edition-ACC/vhc:car,cnt:de,srt:date,sro:desc,ms1:1900_31_s-line,frn:2012,prx:22500,pwn:125,drc:four_or_five/pg:vipcar/267632071.html

Jakoś mnie wygląd nie urzeka... na dodatek gnojok dwa zero:grin:

Opublikowano
1 godzinę temu, Pucek napisał:

Jakoś mnie wygląd nie urzeka... na dodatek gnojok dwa zero:grin:

:thumbup1::decayed:

Opublikowano
W dniu 12.09.2018 o 15:36, Pucek napisał:

Jakoś mnie wygląd nie urzeka... na dodatek gnojok dwa zero:grin:

Gnojok 2.0 to lipa...  :D

dziś dzień spota a tutaj nie ma posta od 2 dni... o co chodzi...

Edytowane przez krolu

Opublikowano

Coraz większą lipa że zlotami myślę że jak by się zebrało dziś kilka osób te też mogę wpaść

Opublikowano

@egon47 chętny to je tez jestem ale ostatnimi czasy lipa straszna... Na kebsa na pewno sie wybiera ale dopiero po 20 bo robi te koncze a moze nas więcej będzie dzisiaj 

Opublikowano

Siema.

 

W taką pogodę to nawet meganki z wiaty nie warto wyciagać na spota a co dopiero roweru ? ale kebaba by zjadł... nie mniej frekwencja i tak nie powala... chyba wszyscy budują... :D a drudzy szukają aut i płaczą że i tak ich nie stać... :D

Edytowane przez Mario22

Opublikowano

:hi:

ja tam nadal chętny ale jak frekwencja będzie słaba to się nie ruszam na Arenę

Opublikowano

U mnie temat zmiany auta lub przeróbki obecnego na polifta odszedł w zapomnienie :)

received_2232655547020320.jpeg

Edytowane przez Pucek

Opublikowano

Pucek, no i właściwy kierunek :thumbup:

Opublikowano
1 godzinę temu, miron78 napisał:

Eeee tam, ponad 100 koła z akcyzą, chora kasa, sufit biały, zewnętrznie idealnie ale zbyt kusząco wygląda przez co nie pójdzie spać spokojnie, a jak przyjdzie do zapłaty AC to tydzień kurwowania, teraz mam inną zabawkę, na razie auto olewam:decayed:

 

Hammer, tak to miało być, niech sąsiedzi widzą że jest kasa na placu:grin:

 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.