Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7]Audi, A4 B7 Sline 284hp + Historia napraw + Zmiana koloru na wiosnę


Kon1981

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, proszę o zajrzenie na historię mojego autka. Oczywiście już jest po sprawie bo autko dawno zakupione od mojego kolegi. Jestem do dzisiaj ciekawy czy licznik był kręcony, według historii z serwisu, w 2010 roku ubyło ok 20 000 km. Tylko po co ktoś by kręcił licznik, a później pozwalał na wykazanie tego w serwisie ??

Wszystkie inne opinie na temat wykonywanych napraw mile widziane

Page_1.jpg

Page_2.jpg

Page_3.jpg

Page_4.jpg

---------- Post dopisany at 20:19 ---------- Poprzedni post napisany at 19:23 ----------

Nowe zdjęcia poniżej :

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Czekam na Wasze opinie na temat nowego koloru :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny zaczynają się od ok 3000 zł, a górna granica nie jest mi znana. Odbierając mój samochód, mój kolega pytał o białą perłę, koszt 3500 zł. Czasami trafia się jakaś promocja, jak wysyłałem pierwsze zapytania, to mieli promocję na czarny mat jakiejś Niemieckiej firmy, było wtedy ok 2400 zł za całość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie nie pasuje do tego koloru ale jak uważasz że jest ok to spoko , zmień ramki te srebrne na czarne bo nie pasują do niczego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się kolorek fajowy :thumbup1: ale te fele nie pasują do tego auta lepiej już jakiś oryginał wrzucić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy kolor :wink: niespotykany :decayed: Fajnie wygląda, ale felga tak jakos nie pasuje przynajmniej dla mnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie flota to zapewne sie zmieni koło :naughty:

---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ----------

Krzysztof u kogo robiles soft-gdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no tragedii nie ma ja sam nie mam jakiegoś mega felunku :facepalm: ale pracuje nad tym :decayed: ,ale sam kolorek robi już naprawdę sporo roboty :naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że komuś się koło nie podoba nie znaczy że masz zmieniać, jeśli tylko Ty uważasz że jest ok to niech tak zostanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, koło na początku mi się podobało, ale teraz już chyba nie :facepalm:

Opinia publiczna zadziałała :polew:

---------- Post dopisany 23-06-2014 at 20:00 ---------- Poprzedni post napisany 22-06-2014 at 21:41 ----------

Bedzie flota to zapewne sie zmieni koło :naughty:

---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ----------

Krzysztof u kogo robiles soft-gdzie?

Soft by Grzegorza Anderllh z Rybnika, nasz kolega z klubu. Zdecydowanie polecam :-) Wysłałem już połowę kolegów i każdy zadowolony. Oprócz softa robił mi też nieszczęśliwe klapy od kolektora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...