Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki to typ wycieraczek ?


sebul

Rekomendowane odpowiedzi

106ehlf.jpg

2q3t177.jpg

154ks4w.jpg

sysaaf.jpg

Czy to sa zwykle czy podejdzie aero ?

---------- Post dopisany at 19:48 ---------- Poprzedni post napisany at 16:20 ----------

Robię upa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aero nie podejdzie, musisz zmienić całe pióra lub do tych piór ze zdjęcia podejdą takie : 10WYCIERACZKA WYCIERACZKI AUDI A4 B6 DEDYKOWANE (2952896716) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. bez żadnych przeróbek (stare wyciągasz i wpinasz nowe).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się właśnie upewnić czy muszę zmieniać czy nie, bo i tak myślę o kupnie, jako że juz z drugiego ramienia mi zaczela schodzić farba ;/

jacek83 user-online.png - jestes pewny, że do tego zapiecia co mam na fotach podejdą te pióra ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się właśnie upewnić czy muszę zmieniać czy nie, bo i tak myślę o kupnie, jako że juz z drugiego ramienia mi zaczela schodzić farba ;/

jacek83 http://a4-klub.pl/images/statusicon/user-online.png - jestes pewny, że do tego zapiecia co mam na fotach podejdą te pióra ?

Te całe zapięcie (tz. click) wywalasz i wpinasz te wycieraczki z allegro. Na 100% podejdą bez żadnych modyfikacji, zapewniam cię bo miesiąc temu sam zmieniałem na identyczne i polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I teraz mam dylemat:

- kupowac te wycieraczki za 75 zl

- wymienic ramiona za 170 zl z piorami i pozniej piora po 25 zl za pare wymieniac

- kupic klips na druga wycieraczke i wymieniac same piora tak jak dotychczas po 12 zl za 2 piora ?:)

Bo to na fotce zapiecie jest dobre, natomiast to na drugiej mam polamane ;/

Zastanawia mnie czy rzeczywiscie lepsze sa te aero od zwyklych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ciekawi mnie ile wytrzymaja, bo najczesciej zima zajezdza wycieraczki jak sie zapomni i po lodzie przejedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...