Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ESP problem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich

Mam mały problem, a mianowicie po odpaleniu silnika po około 10 minutach zapala mi się kontrolka od ESP na parę minut a potem gaśnie towarzyszy mu również spadek temperatury,a dokładnie wygląda to tak ze silnik się trochę nagrzewa wskazówka od temperatury się podnosi do około 70 a potem gwałtownie opada na sam dól i wtedy zapala się ESP i pali się do momentu kiedy temperatura znowu gwałtownie wróci na swoje miejsce i wtedy kontrolka od ESP gaśnie. Dodam jeszcze ze dzieje się to tylko gdy silnik ostygnie na maksa powiedzmy gdy stoi kilka godzin nie używany. Na vag wywala mi błąd czujnika G2 a podczas zapalania się kontrolki ESP zaobserwowałem ze wywala błąd sygnał obciążenia i nie mogę go wykasować podczas palenie się kontrolki dopiero jak zgaśnie to można go usunąć. Podpowiedzcie co to możne być i co z tym mogę zrobić, czy czujnik temperatury G2 możne w jakiś sposób powodować zapalanie się kontrolki? Zapomniałem jeszcze powiedzieć ze wentylator od strony kierowcy cały czas się kreci. termostat miałem wymieniony jakieś 2 miesiące temu

Opublikowano

Wymien ten czujnik temperatury i zobaczysz co bedzie sie dziac dalej. Jak sie nie myle to ten wentylator jest na wisco i powinien sie krecic bo jest napedzany z paska wielorowkowego

Opublikowano
  • Autor

Dzieki za podpowiedz postaram się wymienić czujnik jak najszybciej zobaczmy co się będzie działo

Milo widziane jeszcze jakieś podpowiedzi i rozwiązania w tym temacie

Opublikowano

Milo widziane jeszcze jakieś podpowiedzi i rozwiązania w tym temacie

przeciez juz dostałeś podpowiedz :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Powiedzcie mi czy to w ogóle jest możliwe żeby czujnik temperatury powodował błąd i przez to zapala sie czasami kontrolka od ESP ??? tak to wygląda bo kontrolka zapala się jak wskazówka od temperatury opadnie na sam dól a gaśnie jak z powrotem się podniesie ....

---------- Post dopisany 06-04-2013 at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany 21-02-2013 at 22:10 ----------

po dłuższym czasie wróciłem na forum z informacja na temat tego nieszczęsnego ESP i czujnika temp. A mianowicie sprawa wygląda tak, wymieniłem czujnik temp. kontrolka od ESP już się nie zapala problem rozwiązany.:a4fan:

:closed:

Opublikowano
:facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.