Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie felgi... ? 17'' czy 18''


gados82

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie ,zalezy jak jezdzimy,jak mamy 18 ,19 i fruwamy na obrotach to maleja szanse na omijanie "Polskich dziur" a co za tym idzie felgi sie krzywia i moga nawet peknac moj bracki ma 18 225/40 w E46 i juz dwa razy spawal bo np za ostro przejachal przez tory przy 4 osobach....

felgi duze niski profil opony wiadomo zawiecha dostaje bo jest twardszy,dostaja koncowki drazka,drazek,polosie gumy na wachaczach itd ,a jeszcze ze sportowym zawieszeniem to juz wogole dobry film ;) Mi osobiscie jak kupilem E46 na 17 oponiarz powiedzial co sezon prostowanie bo beda bily i bedzie trzesla buda przy duzych predkosciach ,jezdzilem 3 lata i nic nie prostowalem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja latam na 17 w sedanie b5 i jetsem pewien ze nastepny sezon bedzie 18:decayed:

to jest tak jak z zawieszeniem najpierw seryje potem springi -30 potem -50 i tak w koncu wlatuje gwint i podwozie trze o asfalt hehe:naughty:

kazdego to czeka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja latam na 17 w sedanie b5 i jetsem pewien ze nastepny sezon bedzie 18:decayed:

to jest tak jak z zawieszeniem najpierw seryje potem springi -30 potem -50 i tak w koncu wlatuje gwint i podwozie trze o asfalt hehe:naughty:

kazdego to czeka :decayed:

hehe kiedys tez tak mialem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoich 18" nie zmieniłbym nigdy na mniejsze. Jak już to dałbym może jeszcze szersze opony nie 225 tylko coś ok 240. Po chipie auto naprawdę jest dynamiczne. Strasznie odczuwalne jest to po przejściu z letnich na zimówki. Codziennie myślę kiedy założyć 18'tki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...