Treść opublikowana przez Gracjan007
-
Wymiana tylnego dyfuzora
Witam wszystkich Mam pytanko mam nadzieje ,ze pomożecie czy dokladke z dyfuzorem i wylotem na koncowki z jednej strony mogę zamontować w jakiś sposób do seryjnego zderzaka 2.0 tdi 2010 rok ? Czy ewentualnie caly zderzak z dyfuzorem mogę zamontowac i nie będzie problemu ? Chodzi pewnie o mocowania i koncowki wydechu ,proszę milych Panow o pomoc Z góry dzięki.
-
Zamiennik opony 245/40 r 18
dzieki kolego
-
Zamiennik opony 245/40 r 18
ok dzieki
-
Zamiennik opony 245/40 r 18
Tzn ,ze bedzie jeszcze wiecej oszukiwal niz w orginale ? Jakie moga byc wartosci o ile oszukuje 5 km wiecej ?
-
Zamiennik opony 245/40 r 18
Witam panowie ,mam w orginale kola 8j 18 245/40/18 czy jak kupie opony 235/40/18 nie bedzie problemu bo kolega mowil mi ,ze cos moze licznik oszukiwac bo jest rozmiar wezsza ? czy to prawda czy moge ta 235 brac ? ---------- Post dopisany at 19:33 ---------- Poprzedni post napisany at 15:18 ---------- Panowie ,nikt nie pomoze ?
-
Opony letnie
thx Reasumujac lepiej Barum czy Vredestein Ultrac Sessanta ? Bo na innych forach czytam ,ze ludzie maja dosc dobre opinie o Barumach ?
-
Opony letnie
Mam 8J x 18 seryjnie 245/40 Y93 bo mam S Line, mysle nad oponami ,ktore beda po prostu ciche i komfortowe nie koniecznie do szybkiej jazdy
-
Opony letnie
Dzieki bardzo koledzy obadam temat, musze pomyslec co tu pokombinowac, raczej jezdze spokojnie ,choc czasem dam sie sprowokowac
-
wymiana oleju i wyszlo... ;(
Jak masz olej zmieniany u kogos innego to po ptakach oni zawsze sie wytlumacza tym bardziej teraz zwala na tego kogos innego. Ja mialem tez taki przypadek w E46 ostatecznie udalo mi sie z nimi dogadac ,probuj
-
felgi 20''
A co chinskie gumy maja dobra opinie ?
-
Opony letnie
dzieki koledzy ,a ktos moze cos powiedziec o tych barum bravuris podobno tez dobre Opony letnie Barum Bravuris 2 245/40 R 18 97Y XL
-
Jakie felgi alu i opony do 8k0 Avant?
http://tomason.pl/pdf/tn6.pdf Looknij so
-
felgi 20''
20 calowe felgi z oponami na 30 profil na polskich drogach no to grubo stary, wrzuc jeszcze gwinta Ale spoko kwestia gustu ,napewno wygladac bedzie lans No risk no fun
-
Czyszczenie felg - foto
a co polecacie do czyszczenia felg z zewnatrz chodzi o zwykly brod od jazdy ? Ciekaw jestem
-
felgi 20''
ktos tu jedzie z grubej rury Zobaczymy ile na nich pojezdzisz ,chyba ,ze pracujesz na lotnisku
-
Jakie felgi... ? 17'' czy 18''
hehe kiedys tez tak mialem
-
Jakie felgi... ? 17'' czy 18''
Panowie ,zalezy jak jezdzimy,jak mamy 18 ,19 i fruwamy na obrotach to maleja szanse na omijanie "Polskich dziur" a co za tym idzie felgi sie krzywia i moga nawet peknac moj bracki ma 18 225/40 w E46 i juz dwa razy spawal bo np za ostro przejachal przez tory przy 4 osobach.... felgi duze niski profil opony wiadomo zawiecha dostaje bo jest twardszy,dostaja koncowki drazka,drazek,polosie gumy na wachaczach itd ,a jeszcze ze sportowym zawieszeniem to juz wogole dobry film Mi osobiscie jak kupilem E46 na 17 oponiarz powiedzial co sezon prostowanie bo beda bily i bedzie trzesla buda przy duzych predkosciach ,jezdzilem 3 lata i nic nie prostowalem
-
Polecane opony letnie
Witam ,panowie jakie firmy polecacie dla opon 18 245/40 do b8 ? Zaproponujcie dobrych sprzedawcow z dobrymi cenami. Z gory dzieki
-
Opony letnie
Witam ,panowie szukam letnich opon 245/45/40 lub 235/45/40 18 macie jakies namiary na dobrych tanich sprzedawcow ? Ewentualnie doradzcie jakiej firmy polecacie myslalem o Uniroyal Kleber Nokian ? Z gory dziekuje
-
Jakie macie przebiegi swoich 2.0 TDI spalanie
W moim CAGC 150 tys przebiegu ,mam od dwoch i pol miecha ,wymienilem olej ,teraz filtry i rozrzad ,narazie wszystko si ,nic nie zauwazylem
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Dzieki ,no wlasnie jeszcze nic nie grzebalem ,zobaczymy A jak z tym miernikiem aku ?
-
Wymiana rozrzadu 2,0 Tdi
Normalna cena w Aso Heh
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Dzieki koledzy poczytam watek ,sprawdze pompe, a sterownik centr. Elektryki gdzie mam szukac ? Jestem swiezy Pozdrawiam
-
Filtr powietrza w A4 B8
Przepraszam zle spojrzalem ,myslalem ,ze filtr paliwa hehe ,jak bede wymienial niedlugo to Ci podpowiem
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Panowie tak na chlopski rozum jak moge sprawdzic czy mam w mmi 3g wskaznik naladowania akumulatora ,cisnienia opon, podswietlenie nig itd ,czy trzeba odblokowac najpierw ukryte menu ? Bo w tej chwili nie mam takich opcji..