Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opony letnie


Gracjan007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,panowie szukam letnich opon 245/45/40 lub 235/45/40 18 macie jakies namiary na dobrych tanich sprzedawcow ? Ewentualnie doradzcie jakiej firmy polecacie myslalem o Uniroyal Kleber Nokian ? Z gory dziekuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja po długich namysłach i poszukiwaniach kupiłem oponki goodyear eagle f1 225/40 18 widziałem dużo pozytywnych opini na forum.. Nokian czy Uniroyal to też bardzo dobra klasa oponki.. jeżeli chodzi o namiary to ja kupiłem w tym sklepie InOpony - sklep internetowy trafiłem na promocje i za oponki ze stycznia 2012 płaciłem 429zł za sztukę.. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei od paru lat tylko Continental... bardzo jestem zadowolony... w tym roku tez zakupiłem model ContiSportContact 3 225/45

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barum to raczej taka półka budżetowa. Bravuris akurat ma to do siebie, że po chwili zaczyna ząbkować i bardzo huczeć - miałem w Peugeocie Partnerze dwa komplety (jeden po reklamacji) i naprawdę było nie do wytrzymania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy jak jezdzisz, jak normalnie to barum jest na granicy uzytecznosci mysle, choc ja bym nie zakladal, tak jak kolega koval napisal to opona budzetowa. Te co podales beda ok do normalnej jazdy ale jak czasem jezdzisz bardziej agresywnie to naprawde lepiej doplacic i kupic lepsze opony.

Z lepszych i niestety drozszych ja osobiscie uzywalem continentali i pirelli. Conti lagodniej przechodzi w poslizg a pirelli lepiej trzyma ale gwaltowniej traci przyczepnosc. Na Opony.com.pl - Opony letnie, Opony zimowe. Felgi aluminiowe. Testy Opon. jest promocja na bridgestony ra002 czy jakos tak (235/40/18 - 500 z groszami za sztuke) zastanawiam sie czy nie brac...

ps. mialem na mysli conti sport contact 3 i pirelli pzero rosso ;)

co do dostawcow to kiedys kupowalem Opony.com.pl - Opony letnie, Opony zimowe. Felgi aluminiowe. Testy Opon. i nie moge zlego slowa powiedziec. Ceny jak ceny, trafisz promocje to jest tanio, a jezeli chodzi o obsluge klienta to w moim przypadku na piatke ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki bardzo koledzy obadam temat, musze pomyslec co tu pokombinowac, raczej jezdze spokojnie ,choc czasem dam sie sprowokowac :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz zauwazylem ze te barumy kosztuja 470, tutaj masz te bridgestony, Opona Bridgestone Potenza Adrenalin RE002 235/40R18 95 W XL FR - Opony.com.pl za 535

a na jakie felgi zakladasz? bo 245 idealnie pasuja na felge 8,5 cala a 235 na 8cali (te sa najpopularniejsze w rozmiarze 18)

a abstrac**jac to te bridgestony mimo ze sa 235 moim zdaniem o niebo lepsze o tych barumow a zaplacisz 200-300 wiecej tylko :) ale to tylko moje zdanie ;)

pozdro

edit: minusem tych bridgesotnow moze byc troche pogorszony komfort jazdy przez sztywne boki :/ gdzies ktos o tym pisal w internetach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 8J x 18 seryjnie 245/40 Y93 bo mam S Line, mysle nad oponami ,ktore beda po prostu ciche i komfortowe nie koniecznie do szybkiej jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kup sobie Vredestein Ultrac Sessanta - najcichsze, na jakich miałem okazje do tej pory jeździć, mega się kleją do mokrego i suchego i są bardzo trwałe (nie znikają w oczach):thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thx :)

Reasumujac lepiej Barum czy Vredestein Ultrac Sessanta ? Bo na innych forach czytam ,ze ludzie maja dosc dobre opinie o Barumach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...