Treść opublikowana przez Gracjan007
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Koledzy ,czy jak dolewam olej to na mmi moze mi pokazywac maks na miarce ? Bo mam komunikat "engine oil level OK" Moze tak zostac czy musi byc standardowo polowa miarki ? w b8
-
Klopot z miarka oleju..
dzieki kolego wypruboje ,tez tak znalazlem na zagranicznym forum ,jest tylko maly problem,raz ze zalalem za duzo oleju ,dwa ,ze nie moge wlaczyc samego zaplonu bo odrazu startuje silnik a jak wloze sam kluczyk to wyskakuje mi komunikat ,ze musze wlaczyc silnik zeby wogole cos pokazywalo.... ? ---------- Post dopisany at 18:01 ---------- Poprzedni post napisany at 14:15 ---------- dobra wszystko sie ulozylo po czasie.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
panowie nikt nie jest w stanie mi cos podpowiedziec ? :/
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Pany zalozylem osobny temtam ,ale nikt nie odpisuje wiec moze tu zadam pytanie. Taki maly problem ,dzis dolalem oleju po raz pierwszy i wyskakuje mi caly czas komunikat zamiast miarki oleju"oil level display avaible after approx 2 minutes. engine must be warm and must be switched off" Na rozgrzanym gasilem czekalem 2 minuty ,na wlaczonym i wylaczonym wyswietlaczu ,ale dalej ten sam komunikat... Mial ktos taki przypadek ? I drugie pytanie ,zalalem za duzo oleju czy moge z tym tak jezdzic czy musze jechac na spuszczenie bo beda jakies klopoty ? Z gory dzieki.
-
Klopot z miarka oleju..
Witam ,taki maly problem ,dzis dolalem oleju po raz pierszy i wyskakuje mi caly czas komunikat zamiast miarki oleju"oil level display avaible after approx 2 minutes. engine must be warm and must be switched off" Na rozgrzanym gasilem czekalem 2 minuty ,na wlaczonym i wylaczonym wyswietlaczu ,ale dalej ten sam komunikat... Mial ktos taki przypadek ? Z gory dzieki
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Spoko mistrzu wiem ,ze najlepiej Motul ,Millers ,pytalem co leszpe Castrol Czy Mobil jak juz musze wybrac z dwojga zlego... Czytac ze zrozumieniem
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Leje ktos castrola 5w30 w b8 ? Jak nie chce bawic sie w motul itp to lepiej castrol czy ten lipny Mobil ?
-
Mrugajace Świece
a tak btw jest jakies zabezpieczenie na glowice jezeli sorry jebnie rozrzad ?
-
Jakie MMI/mapy ?
no dzieki ,podejrzewam to 3g low ,wogole w specyfikacji nie ma DvD tylko cd rom wiec chyba ktos to ruszal....
-
Jakie MMI/mapy ?
Ja tam widze posty z 2012 jak sprawdzic wersje softu ? Sorry ,ale zielony jestem.... ---------- Post dopisany at 21:47 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ---------- 20130107355.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl 20130107358.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl
-
Jakie MMI/mapy ?
No wlasnie rozne wersje :/ podales w innym watku cyt"Masz MMI 3G LOW (bez joya w pokretle) dwa sloty na karty SD i płyte pod NAVI" wszystko by sie u mnie tak zgadzalo ,ale w linku ,ktory tez podales I Am Audi | The Standard for Audi | Articles I Models I Video I Pictures – Audi 2G MMI VS: Audi 3G MMI jest wyrazne pokazane ,ze pokretlo bez joya jest w MMI 2G. Hmmm ?
-
Jakie MMI/mapy ?
a gdzie ten sterownik 5f sie znajduje ? Wiem ,ze kolesie tu sciagali z neta z chomikuj i chuczalo dobrze
-
Jakie MMI/mapy ?
Dzieki czytalem wczesniej ,ale pare rzeczy jednak mi sie nie zgadza,kazdy mowi co innego ,najlepiej po tym kodzie ,moze ktos wie gdzie mozna po tym kodzie stwierdzic ?
-
Jakie MMI/mapy ?
Witam serdecznie. Panowie prosze o pomoc. Jak wlaczam navi wyswietla mi koment "please insert navi data medium" wiec podejrzewam ,ze nie mam wgranej mapy.. chcialbym sciagnac z neta ,ale nie wiem jaka mam dokladnie MMI ? Kod BNav_eu_p0029_d1 moze ktos pomoze ?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
dzieki
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
dzieki ,a co lepszego polecasz ?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Witam ,czy polecacie olej mobil 1 do b8 2.0 tdi 120 ps MOBIL 1 ESP FORMULA 5W30 4L (2893247639) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Koledzy prosze bardzo o pomoc ,moze ktos kojarzy autko Oferta - Audi A4 - Wyposażenie: SPORTOWA WERSJA S-LINE CZARNA PODSUFITÓWKA LISTWY PROGOWE Z OZNACZENIEM WERSJI SLINE GAŁKA ZMIANY BIE Jestem z Gdyni i musialbym przejechac cala Polske a nie wiem czy warto ?? Z gory dziekuje
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich maniakow audi a4 ,z nadmorskiego miasta