Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie felgi... ? 17'' czy 18''

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie ma felg idiotoodpornych... nawet i 15' mozna złamac:decayed:

trzeba jezdzic z głowa.

Opublikowano
nie ma felg idiotoodpornych... nawet i 15' mozna złamac:decayed:

trzeba jezdzic z głowa.

trzeba Ci polać bo dobrze gadasz :wink:

Opublikowano

za chwile zaczne 4 sezon na 18 calach.

powiem tak, w sumie 90% jezdza ta sama droga, tam gdzie nie znam terenu, albo nie nie ma dobrze oswietlonej drogi ,, noga z gazu''

i jakos fele zyja

Opublikowano
  • Autor
za chwile zaczne 4 sezon na 18 calach.

powiem tak, w sumie 90% jezdza ta sama droga, tam gdzie nie znam terenu, albo nie nie ma dobrze oswietlonej drogi ,, noga z gazu''

i jakos fele zyja

a zauważyłeś że więcej razy naprawiałeś zawieszenie/??? czy norma ??

Opublikowano
za chwile zaczne 4 sezon na 18 calach.

powiem tak, w sumie 90% jezdza ta sama droga, tam gdzie nie znam terenu, albo nie nie ma dobrze oswietlonej drogi ,, noga z gazu''

i jakos fele zyja

a zauważyłeś że więcej razy naprawiałeś zawieszenie/??? czy norma ??

z mojego doświadczenia nie zauważyłem, żeby zawieszenie podlegało częstszej naprawie, ba ! mając porównanie jadąc tą samą drogą na 15 a 18, na 18 mniej odczuwałem dziury/pęknięcia w drodze może też spowodowane szerszą oponą przy 18.. zawieszenie mam 1BV i springi H&R..

w chwili obecnej zastanawiam się nad gwintem, a jeśli zmienię felgi to na pewno nie niżej niż 18.. i każdemu tak radze bo szkoda zachodu przy zmianie kół z 17 na 18 cali :wink: wiele osób z naszego forum przerabiało taki temat i na pewno wypowiedzą się podobnie jak ja :wink:

Opublikowano

prawda jest taka, że jak będziesz miał pecha to ori 15 " złamiesz .... a jak jeździsz w miare z głową to pojeździsz nawet na 20" po Polsce... wiadomo, odcinkami sporo wolniej...

Opublikowano

Siema

Bierz 18 :decayed:

Ja też się kiedyś zastanawiałem... odradzano mi że niby nie na Polskie drogi itp itd..... ale nikogo nie słuchaj i je bierz :grin: Nie będziesz żałował... wygląda kozacko i z jazdą nie ma większych problemów

Opublikowano
za chwile zaczne 4 sezon na 18 calach.

powiem tak, w sumie 90% jezdza ta sama droga, tam gdzie nie znam terenu, albo nie nie ma dobrze oswietlonej drogi ,, noga z gazu''

i jakos fele zyja

a zauważyłeś że więcej razy naprawiałeś zawieszenie/??? czy norma ??

aaa naprawiałem ? z tego co mi wiadomo to nie ruszałem zawiechy:wink:

Opublikowano

Też jeżdżę na 18" i jestem bardzo zadowolony. Faktem jest, że trzeba pamiętać co się ma ;-). W tej chwili na zimę mam 16" i różnica jest widoczna. Przy 18" autko jest sztywniejsze i lepiej trzyma się drogi i ten wygląd - bezcenne :-D

Wysłane z mojego Milestone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Panowie tez mam dylemat teraz 17 czy 18 ale mam jeszcze jeden dylemat czy 18 wejdzie na orginalne zaiweszenie bez obcierania?? jezdze w 4 osoby do pracy po 60 km codziennie:) jesli tak to jakie et??35??

Opublikowano
Panowie tez mam dylemat teraz 17 czy 18 ale mam jeszcze jeden dylemat czy 18 wejdzie na orginalne zaiweszenie bez obcierania?? jezdze w 4 osoby do pracy po 60 km codziennie:) jesli tak to jakie et??35??

kolego bierz 18 :wink: ja mam zawieche sline i springi h&r koło 18 i nic mi nie obciera. na przodzie mam 8j et45 a tył 9j et35:wink:

jak kupisz 17 bedziesz żałować i zaczniesz myslec o 18 :decayed:

Opublikowano

fantowski:

ja wiem że można na większych pojeździć i lepiej to wygląda,

wiec jeśli zależy bardziej na wyglądzie i chcesz mieć oczy do okoła głowy bierz 18 i większe

a jeśli chcesz się mnie przejmować 17 w ładnym wzorze i tez będzie człowiek zadowolony

Opublikowano

jak założysz 18 to twoja audirka nabierze nowego bezcennego wyglądu:wink: na dziurach wiadomo wolniej ale ogólnie dobrze się jeździ:wink:

Opublikowano

18" GORĄCO POLECAM! Mam i jestem bardzo zadowolony. Już się nie mogę doczekać wiosny i tej przyczepności na zakrętach. 225/40/18

Opublikowano

na 17 wygląda najładniej ;)

Opublikowano
  • Autor

Ma ktoś jaką fotkę a4 z takimi felgami grafitowymi 18'' mam okazje je kupić ale ten grafit ;/ wolałbym standardowe połysk

felgak.jpg

A jeszcze jedno pytanie jsk sie ma szerokosc opon mam jeszcze mozliwosc zakupu opon 225/40/28 i 235/40/18 dwie rozne szerokosci moga byc przy napedzie quattro ? Jak tak to jak montowac szersze na przod czy tyl czy obojetnie?

No i kupiłem felgi na oponach 225/40/18 i 235/40/18 Taki model używane leciutkie ślady użytkowania mają ale za bardzo dobrą cenę tak mi się wydaje. Sprawdzałem w wulkanizacji są proste wiec chyba będę zadowolony teraz czekać na słoneczko i wiosnę i zakładamy nowe lakierki :banan:

felgiiu.jpg

Czym polecacie je odświeżyć ? Jakieś dobre kosmetyki do felg?

Opublikowano

WITAM , mam podobny dylemat z felgami, mam wybrany model tylko zastanawiam sie miedzy 17 a 18 , bardziej sklaniam sie ku 17 gdyż jeżdze różnymi drogami z przewagą tych gorszych chodzi o ty czy ma ktoś ten model który zamieszcze niżej w 17 - wydaje mi sie ze ten wzór wygląda tylko dobrze w 18 stą problem . pomocy:P:P 1205 CZARNE FELGI 17'' 5x112 AUDI A3 A6 A8 S-line (3063495260) - motoAllegro

Opublikowano
  • Autor

Tak wyglądają 18

2012.09.10_1347308314.jpg

Opublikowano

no dziękówka kolego za foto:) Kozak :) !!! a ma ktoś może takie 17 do porównANIA ???????

:wink:

Opublikowano

17ka w tym wzorze wyglada jak kołpak!!!!!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.