Treść opublikowana przez gados82
-
Uruchomienie NAVI
To działa ten sposób czy nie? Bo nie rozumiem jak mógł się pojawić kompas na mapach AUDI czyli tych wbudowanych?
-
Wymiana adaptacja i kodowanie pompy ABS w A4 B8
Panowie tak juz ćwiczę vo sugerują mi wymianę pompy znalazłem ten sam model co mam u siebie POMPA ABS AUDI A4 8K0907379CA 8K0614517FL czytałem temat ten o kodowaniu mam teraz dostęp do starej pompy więc porobiłem foty kodowania. czy ewentualnie mam wszystkie kodowania na tych fotach? czy coś pominąłem?
-
Grzejąca się felga lewa przód
ok to jutro do sprawdzenia a co myślisz na temat pompy abs ?
-
Grzejąca się felga lewa przód
osobiście tego nie sprawdzałem. koło stawia opor nawet to czuć jak stoję na światłach wszyscy na hamulcu a ja nie musze
-
Grzejąca się felga lewa przód
Witam Mam problem z grzejącą się felgą lewa przód. W piatek wymieniłem tarcze i klocki bo poprzednie pokrzywiło. Mysłałem że problem z grzaniem był przez krzywą tarczę. Po wymianie dalej grzeje. Tłoczek sprawdzony prowadnice też sprawdzone chodzą luźno. Mechanik sugeruje mi wymianę pompy abs ale ona żadnych błędów nie zgłasza. Co jeszcze może być przyczyną tego staniu.??
-
Silniczek składania lusterka zewętrznego wymiana/regeneracja/naprawa?
Hej Czy ktoś z Was wymieniał silniczek składania lusterka zewnętrznego? U mnie pojawiła się taka przypadłość że jedno z lusterek (od kierowcy) co jakiś czas nie chce się po złożeniu rozłożyć, zatrzymuje się w połowie jak złoże jeszcze raz i rozłożę to już pójdzie ale idzie to bardzo ciężko i wolno w porównaniu do lusterka pasażera. Prawdopodobnie pada silniczek od składania. Patrzyłem w etce i tam jako część zamienna jest cały wkład lusterka. Na allegro znalazłem silniczek do polifta ale w sumie lusterka są takie same. (do 2010 były inne ale od 2010 już takie same) Czy ktoś może wymieniał taki silniczek? Czy da się to jakoś zrobić ? Czy może jest jakiś sposób na regenerowanie tego silniczka? Czy może to nie wina silniczka? Będę wdzięczny za podpowiedz Pozdro
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
Witam Pytanko Mam składane lusterka w audi i z jednym lusterkiem mam problem bo nie zawsze się składa. Prawdopodobnie zaczyna się silniczek kończyć. Można taki silniczek wymienić? Jaki numer części?
-
Zawieszenie 1BA vs 1BE vs 1BV w Audi A4 B8
-
Kierownica.
Hejka odświeżę temat Znalazłem taki coś robione przez tą firmę PFI Kierownica SPORTOWA Audi A4 B8 2009r. NOWA SKÓRA 7887003798 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 399 zł - Kierownica SPORTOWA Audi A4 B8 2009r. NOWA SKÓRA (7887003798). Allegro.pl - Radość zakupów i... CO myślicie koledzy o takim modzie, ?
-
Pływające kierunki lusterek
Panowie a jak się ma rozbieranie lusterka ktore ma line assist wbudowane. Czy do takiego da się to założyć? czy nie jest to związane z jakas kalibracja?
-
Pokrętło joystick w mmi 3g przed lift wymiana
Szukałem samego joysticka i nie ma nigdzie cały panel trzeba wymieniać. W etce joystick jest oznaczony jako niewymienny. Pytanie teraz czy jak kupie cały panel (150-200 zł wiec nie ma tregedii) to trzeba coś kodować czy działa plug and play?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
wiąże się to z jakimiś dodatkowymi kosztami? czy tylko 320mm tarcza i reszta pasuje z oem ?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
Panowie a4 b8 10r 2.0 tdi 170 caha Q jaki rozmiar tarcz na przod ma ? 314mm ??
-
Pokrętło joystick w mmi 3g przed lift wymiana
Panowie pytanie o pokrętło joystick od mmi 3g 2010. Porównywalne joystick z pokrętłem i kumpla i u niego tak fajnie stawia opór te pokrętło i joystick też u mnie to chodzi bardzo lekko tak jakby było juz wyrobione da się to jakoś wymienić?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
Panowie kupując klocki ceramiczne np. Jurid White to trzeba zmieniać tarcze pod klocki ceramiczne czy mogą być OEM tarcze i klocki ceramiczne?
-
Galeria felg Audi A4 czyli pokażcie swoje fele
-
Wymiana żarnika D3S Bixenon w A4 B8
daj na priva cene i dokładnie co to za model
-
Wymiana żarnika D3S Bixenon w A4 B8
Heja Dziś mi zaczął xenon wariować lewy ... Zapala sie gaśnie, jak manualnie wyłączę go i włączę to swięci. Stawiam na żarnik i tu pytanie do kogo uderzać po zarówy dajcie jakieś sprawdzone linki strony. Mam bixenon d3s. Jaka barwa swiatła najlepsza (żeby nie była żółta)
-
Zawieszenie seryjne 1BA w A4 B8, a zestaw Eibach Pro Kit -35/-30mm
Pytanko po obniżeniu eibach -30mm przod mi siedzi niżej niż tył druga sprawa nawalili mi progów w mieście i chciałbym przod delikatnie maks 1cm podnieść. jest jakaś opcja zrobienia tego ? Dystans czy co? czego szukać? poradzcie
-
Niedziałająca regulacja wysokości pasa
znalazłem przyczynę ułamany kawałek plastiku odpowiedzialny za regulację pasa w dół. z tego co patrzyłem to nie można kupic tego plastiku tylko calą szynę Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
-
Niedziałająca regulacja wysokości pasa
Hejka Mam problem z regulacją wysokości pasa z przodu. Mechanizm ani nie idzie w dół ani w górę. co może być przyczyną? Ewentualnie macie jakieś rady na demontaż osłony słupka zeby nie połamać zaczepów. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
-
Jakie ET dla felg 18 do Audi A4 B8?
18 8.5j et29 245 40 18 Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
-
Jakie ET dla felg 18 do Audi A4 B8?
Ale na konforcie tracę ale coś za coś Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
-
Zawieszenie seryjne 1BA w A4 B8, a zestaw Eibach Pro Kit -35/-30mm
No i wsadziłem pro kit 30/30 Koło sie schowało 8.5 et29 245.40.18 Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
-
Galeria felg Audi A4 czyli pokażcie swoje fele
Rotor wsp italy 5x112 8.5j et29 245 40 18 Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka