Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Szkoda z AC audi TT jak się odwołać


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mój kuzyn posiada samochód audi tt 99r miał szkodę w wyniku nie wychamowania pocałował w zderzak inne auto... uszkodzony zderzak(zderzak pod ksenon) gril kratka zderzaka.. chyba belka też ucierpiała ubezpieczyciel proponuję wypłatę 3500zł.... taką kwotę przelali już na konto....

uważam że za tą kwotę nie zrobi tęgo na ori częściach itp itd co muszę zrobić jak napisać odwołanie pomożę ktoś?

dodam iż auto było bezwypadkowe w 100% przed kolizją...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy Twoje uważanie jest przeliczone, tzn sprawdzałeś ceny w sklepach ? czy tylko uwazasz ?

chcesz ori graty kup oryginaly, przedstaw rachunki i doplaca, ewentualnie niech odda na bezgotówkowa naprawe na ori klamotach :)

prawdopodbnie w polisie ma jeszcze udzial wlasny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie udział własny tak jak kolega wyżej pisze, żeby niższa była składka. Po za tym przy AC liczą amortyzację części, przy tym wieku auta pewnie co najmniej -50% wartości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro to posprawdzam co ma napsiane w polisie.... z tego co się dowiadywałem sam zderzak kosztuje 2500 tys w aso... wersja pod spryski itp itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dalej uparty jestes, czytaj dokladnie co napisalismy, do reki nigdy nie dostaniesz za oryginal chyba ze przedstawisz rachunek

jak myslicie ze dostaniecie za oryginal i kupicie uzywke to zle myslicie, jak bys dokladnie pzeczytal owu ac to nie pytal bys tuaj o to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1 zluzuj po 2 nie mam głowy na ubezpieczenia i jakie panują tam zasady odkąd mam prawko nie mam żadnej szkody bo nie bawią mnie przepychanki z ubezpieczycielami... właściciel auta mój brat maniak samochodowy i pedant chce mieć auto naprawione zgodnie ze sztuką a nie w garażu u pana stasia na używkach z anglika i pomalowanie pędzlem tak jak ty to sugerujesz ... dzisiaj dowiedziałem się co nie co i auto pójdzie na naprawę bezgotówkową do ASO a tam na 3500zł napewno tego nie zrobią w każdym razie wiemy jak mamy działać... temat można zamknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem spokojny, a skoro taki pedant to gdzie to chcial malowac jak nie w garazu skoro wziol siano na konto :facepalm:

słuszna decyzja aso i z glowy problem, poogladajcie dobrze auto przy odbiorze bo roznie to z ASO bywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

były ori - powinny dać ori

nie mają prawa odliczać amortyzacji a naliczają bo im tak się chce

itd. itd. itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem spokojny, a skoro taki pedant to gdzie to chcial malowac jak nie w garazu skoro wziol siano na konto :facepalm:

słuszna decyzja aso i z glowy problem, poogladajcie dobrze auto przy odbiorze bo roznie to z ASO bywa

Siano przelali mu samoczynnie na konto... bez żadnego dokumentu wyceny plus jakiś dokument o podjeciu decyzji wypłaty na konto jego... wedle mojego mniemania chcą załatwić szybko i tanio i bezproblemów dla tego idą stosowne pisma itp itd człowiek z Aso pomoże nam to załatwić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem spokojny, a skoro taki pedant to gdzie to chcial malowac jak nie w garazu skoro wziol siano na konto :facepalm:

słuszna decyzja aso i z glowy problem, poogladajcie dobrze auto przy odbiorze bo roznie to z ASO bywa

Siano przelali mu samoczynnie na konto... bez żadnego dokumentu wyceny plus jakiś dokument o podjeciu decyzji wypłaty na konto jego... wedle mojego mniemania chcą załatwić szybko i tanio i bezproblemów dla tego idą stosowne pisma itp itd człowiek z Aso pomoże nam to załatwić...

jak mu moga przelac kase na konto bez jego deklaracji ? skad wzieli by nr konta ?

tak to wyglada chcesz na konto dostajesz w zamienniku, chcesz na oryginalch przedstaw rachunek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

były ori - powinny dać ori

nie mają prawa odliczać amortyzacji a naliczają bo im tak się chce

itd. itd. itd.

koledze się chyba pomyliło AC z OC

AC mają prawo do wszystkiego co mają w regulaminie i jak najbardziej amortyzacja jeżeli nie ma wykupionego pakietu serwisowego.

Natomiast szkody z OC regulują ustawy i tam faktycznie można naprawiać na ori częściach, ale tylko w ASO :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie też cyrki... może nr konta mieli ze wpłat dla mnie komentowanie tego nie ma sensu okaże się za parę dni jak to będzie ugryzione bo cyrk dla mnie na wolnym powietrzu to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...