Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Potrzebuje pomocy , najpierw chip potem wtryski . Trzeba robić korekte programu ?


mysior1991

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Posiadam Audi a4 b5 przedliftowe , ze zwykłym 90konnym silnikiem . po jakimś czasie od zakupu zrobiłem chipa . teraz dokupiłem wtryski od afn i wymieniłem . chciałem zapytać czy znowu trzeba jechać tam gdzie był robiony chip i robić korekte programu czy już nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do pytania, identyczne auto i silnik, w następnym tygodniu wpadną mi wtryski od AFNa. Planuję również chip - montować samemu wtryski czy oddać je tunerowi do zamontowania? Dodam że znalazłem zakład który podejmie się sprawy kompleksowo: wtryski, chip, wycięcie kata i zaślepienie EGR, tylko czekam jeszcze na dokładną wycenę:)

Aha, za chipa z hamownią i indywidualnym strojeniem wstępnie powiedzieli ok. 1000, a za 200-300 wgranie gotowca - sami twierdzą że to półśrodek.

Aha, wymieniony zakład reklamuje się "Z naszych usług korzysta startująca w mistrzostwach polski załoga Zimny / Mirek" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ma to dzialac jak nalezy i wykorzystac potencjal nowych wtryskow to powinno sie dopasowac soft pod nowe wtryski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ma to dzialac jak nalezy i wykorzystac potencjal nowych wtryskow to powinno sie dopasowac soft pod nowe wtryski

to jeszcze mozna pokusic sie o wieksza turbawe i wtedy w 100% mozna wykorzystac potencjał:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana turbo to zapewne również zmiana komputera na 16 bit, tak że koszty idą w górę. Nie wiem czy przyrost mocy w stosunku do wyłożonych środków jest opłacalny w porównaniu do samego chipa i wtrysków. I tak będzie banan na twarzy bo chyba na te > 120km można liczyć?

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jestem zadowolony :banan: warto było . nie dymi ani nic , nawet powiem że dużo lepiej pali jak zimny :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...