Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] by Edyta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no tez racja u mnie 17 jeszcze jako tako :facepalm:

kuzwa nie moglam sie napatrzec na ta twoja jak jechalismy tak mi sie widzi :naughty::kox:

Opublikowano

za 2 lata będzie na sprzedaż :naughty:

Opublikowano

za 2 lata to ja bede xf 105 nowa smigac :decayed:

a powaznie piatka piekna a co bedzie za 2 lata sie zobaczy :wink::whistling:

Opublikowano

XF 105 to już starocie :wink:

Opublikowano

ja mowie o euro6 :naughty:

Opublikowano
ja mowie o euro6 :naughty:

a wróć no to sam bym polatał a już dawno nie jeździłem :thumbup1::thumbup1:

Opublikowano

u nas same dafy moze i starocie ale daja rade :whistling::naughty:

20111002469.jpg

Opublikowano

same 105 :wink:

Opublikowano
ja mowie o euro6 :naughty:

a wróć no to sam bym polatał a już dawno nie jeździłem :thumbup1::thumbup1:

zapraszamy ssc xf 105 460 starczy :wink:

same 105 :wink:

ano mamy 6 105 i jeden 95 bedzie wymieniony w styczniu :wink:

Opublikowano

kurka wodna piękne to twoje audi no i taki sam jak mój :D tyle że masz szyberdach zazdroszczę , muszę jeszcze ogarnąć z s line:):decayed:

:naughty:

nawet i chętnie zajadę w stronę Gdańska może miniemy się całkiem przypadkowo :naughty::whistling:

pozdrowionka

Opublikowano

Edytka miała fart i s-line ma z głowy :decayed: eh ludzie mają szczęscie:doh:

Opublikowano
Edytka miała fart i s-line ma z głowy :decayed: eh ludzie mają szczęscie:doh:

taaa ale wiele innych rzeczy barkuje :kwasny:

ale sie nadrobi :decayed: przy takiej ekipie to nieuniknione :whistling:

---------- Post dopisany at 19:49 ---------- Poprzedni post napisany at 19:47 ----------

harry19-19 w GD to spotkasz ale zapewne wladiego i innych no ale nic do zobaczenia na drodze:wink:

Opublikowano
przy takiej ekipie to nieuniknione :whistling:

mam nadzieje:whistling::whistling::whistling:

Opublikowano
przy takiej ekipie to nieuniknione :whistling:

mam nadzieje:whistling::whistling::whistling:

to juz pewne :facepalm::decayed::decayed:

Opublikowano
Edytka miała fart i s-line ma z głowy :decayed: eh ludzie mają szczęscie:doh:

Ja jak bym miał kupować drugi raz to też bym kupił golasa , bo co to problem kupić gotowca :whistling:

A zrobić samemu bezcenne :wink:

Opublikowano
Edytka miała fart i s-line ma z głowy :decayed: eh ludzie mają szczęscie:doh:

Ja jak bym miał kupować drugi raz to też bym kupił golasa , bo co to problem kupić gotowca :whistling:

A zrobić samemu bezcenne :wink:

no moze samemu to duzo powiedziane ale staram sie:decayed::whistling:

przy pomocy innych oczywscie :naughty:

Opublikowano
Edytka miała fart i s-line ma z głowy :decayed: eh ludzie mają szczęscie:doh:

Ja jak bym miał kupować drugi raz to też bym kupił golasa , bo co to problem kupić gotowca :whistling:

A zrobić samemu bezcenne :wink:

no moze samemu to duzo powiedziane ale staram sie:decayed::whistling:

przy pomocy innych oczywscie :naughty:

Spoko nie musisz mi dziękować :naughty:

Opublikowano

nie mowie o tobie cytrynko no ale ok :decayed:

koniec ot :wink:

Opublikowano
nie mowie o tobie cytrynko no ale ok :decayed:

koniec ot :wink:

:decayed: dasz rade:decayed:

Opublikowano

a propo domin kasa doszla :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.