Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] by Edyta


Edyta

Rekomendowane odpowiedzi

No ładnie ładnie ... ale czy kładąc instalcję w drzwiach przewidziałaś podświetlane klamki ... nawet jeśli ich nie wyrazasz to zawsze będzie to P&P.

Teraz skupił bym sie na podświetleniu wewnątrz - m.in na podświetlenie led w przednim panelu oświetlenia i na nogi z przodu i tyłu ... podsufitka czarna jest w planach?

Listwy wew. S-line pojawią się?

No i RNS-E ... co jak co ten sprzęt się sprawdza, w moim odczucia żadna przenośna navi nie zastąpi wygody jaką daje RNS-E.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie co do RNS-E ale ja to zawsze sie boje o niego jak sie autko zostawia w dziwnych miejscach bo to nie kosztuje 5zl:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie ładnie ... ale czy kładąc instalcję w drzwiach przewidziałaś podświetlane klamki ... nawet jeśli ich nie wyrazasz to zawsze będzie to P&P.

Teraz skupił bym sie na podświetleniu wewnątrz - m.in na podświetlenie led w przednim panelu oświetlenia i na nogi z przodu i tyłu ... podsufitka czarna jest w planach?

Listwy wew. S-line pojawią się?

No i RNS-E ... co jak co ten sprzęt się sprawdza, w moim odczucia żadna przenośna navi nie zastąpi wygody jaką daje RNS-E.

mam ten rarytas ze lampki juz byly :decayed: co do podswietlenia wnetrza wlasnie tak mysle czy by tego nie ogarnac:whistling:

no i co do RNS-E to predzej uda mi sie mojego do tego przekonac jak do czarnej podsufitki niestety:facepalm::kwasny:

plany plany jakies zawsze sie znajda:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, że ja prędzej tego nie widziałem? Napisz mi na PW ile Cię to wyszło. Przednich nie chciałaś troszkę przyciemnić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze i bym chciala ale jadac do domu przejezdzam kolo komisar:decayed::facepalm: a u nas troche sie do tego czepiaja no i wiesz ja duzo latam niunia to do 3city czy po okolicy i bedzie kusilo gliny by zatrzymac wiec wolalam nie ryzykowac:wink:

reszta na pw:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie racja, ale zawsze ładniej wygląda :), ale i tak bardzo ładnie wyszło. Sami proponowali odcień czy sama wybrałaś?

Czekam na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odcien sama wybieralam pokaze ci co ma:wink: mowisz co chcesz i tyle ew mozesz sie Jacka doradzic

no przod fajnie wyglada bo obok mojej stal jego rs to mogla sobie obadac jak to wyglada, naprawde jest super ale wiesz lepiej nie ryzykowac:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i w końcu u mnie :decayed:

DSC_0699.jpg DSC_0701.jpg

jeszcze raz dzięki domin79 za ogarnięcie tematu :wink: no i za podpięcie kompa :naughty:

ano i podziękowania dla HarryH za pomoc przy wyciągnięciu :decayed:

a to to już nie wiem czyja sprawka :eusathink:

DSC_0694.jpg

w drodze do BT :decayed::wink:

DSC_0484.jpg

---------- Post dopisany at 16:56 ---------- Poprzedni post napisany at 16:05 ----------

:whistling:

DSC_0712.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...