Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Całe koło musi się mieścić, dwa, że chyba bym nie założył tak cienkiego dystansu :decayed:

Opublikowano

ET 30

znasz kogos kto wiercil drugi rozstaw w piastach? ;)

kaska doszla?

Opublikowano
  • Autor

Kaska nie doszła, junior wiercił :wink:

Opublikowano

I jezdzi na tych wierconych? to bym mial rozwiazanie :decayed: bo drugi komplet piast mam :wink:

Opublikowano
  • Autor

Sprzedał je już z tego co wiem, uderz do niego :wink:

Opublikowano

Teraz ma nick robertjudi?

Opublikowano
  • Autor

Nie, junior_tdi :wink:

Opublikowano

Oki dzieki

kaska dzisiaj poszla wiec dojdzie napewno

EOT ;)

:hi:

---------- Post dopisany 29-11-2013 at 12:12 ---------- Poprzedni post napisany 25-11-2013 at 22:22 ----------

List doszedl lapki ekstra a co do tego ustrojstwa do anteny to duzo tych gniazd :decayed:

skad wyrwales 2 din do aczy i za ile?

Opublikowano
  • Autor

Miałem w serii 2din :decayed: Tak BTW dzisiaj nieoczekiwanie dokonałem pewnego zakupu :whistling::kox::kox:

Opublikowano
Miałem w serii 2din :decayed:

ehh :slina:

Tak BTW dzisiaj nieoczekiwanie dokonałem pewnego zakupu :whistling::kox::kox:

fele kupiles? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Nie... Miało być radio 2din, ale to wałek jakiś, bo gość nie chce wysłać za pobraniem, a przez allegro się nie zgadza :wink:

Opublikowano
Nie... Miało być radio 2din, ale to wałek jakiś, bo gość nie chce wysłać za pobraniem, a przez allegro się nie zgadza :wink:

lepiej takich omijac jak przez allegro nie chce...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Mały gifcik od mikołaja dostałem :whistling: Większy zakres regulacji... w dół :kox: Starą nakrętkę szlag trafił, więc mam dwie nowe :banan:

2013_12_05_11_25_31.jpg

2013_12_05_11_25_38.jpg

2013_12_05_11_25_59.jpg

2013_12_05_11_26_06.jpg

Opublikowano

Fajnie...

jak ja znajde do wiosny na tyl gewinde do Q to bede bardzo szczesliwy...

wlasciwie to same springi z regulacja by stykly bo amora mam fabrycznie twardego :wink:

Opublikowano
  • Autor

Kurde, ktoś ostatnio do mnie pisał na a3 forum, że ma gwint do Q do sprzedania :decayed: Ja właśnie zamówiłem nowy gwint, bo stuki, które mam z przodu powodują amorki... Niby tylko sezon używany... W miarę okazyjna cena tylko, że od roku leżakuje :whistling: Martwi mnie tylko 0 komentarzy na allegro, ale za to wysyłka za pobraniem, miły, starszy gość no i ma od 2008 roku konto :wink: Zobaczymy :kox:

---------- Post dopisany at 20:48 ---------- Poprzedni post napisany at 20:28 ----------

Jednak c**j bombki strzelił :grin::grin: Wszystko dogadałem, a ktoś kliknął na allegro :grin: Ja się dogadałem taniej poza allegro, adres podałem i teraz patrzę, a ktoś kupił :facepalm: Nie klikałem, bo cena przesyłki jest wpisana x3 tego co kosztuje... Ciul, szukam dalej :facepalm: No chyba, że ten typo nie spojrzy, bo to starszy gość i mi z samego rana wyśle :polew::polew::polew:

Opublikowano

tak to jest jak się człowiek czai zamiast brać :decayed:

Opublikowano
  • Autor

No ok, ale 50 zł za wysyłkę? :grin:

Opublikowano

ano, teraz to i tak już nie ma co, bo po wszystkim :decayed:

p.s. ja tam średnio ogarniam ile to powinno kosztować :decayed:

---------- Post dopisany at 21:03 ---------- Poprzedni post napisany at 21:00 ----------

spawaj dokładkę tylną :wink:

rearendwithalloysafteref37.jpg

Opublikowano
  • Autor

Mam mieszane uczucia już z tym tyłem... Mam do wzięcia zderzak z s3 za 180 z wysyłką, ale bez blendy... Zastanawiam się czy dałoby radę ogarnąć jakoś tą blendę... Ogólnie to w piątek wreszcie będzie rezanie, bo mam kilka rzeczy do zrobienia, a w końcu będzie czas :whistling: Duperele, typu wymiana postojówek, termostat, lotkę przykleję i muszę ogarnąć drganie jakiegoś plastiku z prawej strony, bo mnie już wkurza :facepalm: Obstawiam, że rura od IC się obija, bo mam to odkąd ją poprawiałem, ale zobaczymy :naughty:

Opublikowano

no nazbierało się :wink:

ja na temat esek się wypowiadałem już :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.