Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm


Duds

Rekomendowane odpowiedzi

Całe koło musi się mieścić, dwa, że chyba bym nie założył tak cienkiego dystansu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ET 30

znasz kogos kto wiercil drugi rozstaw w piastach? ;)

kaska doszla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jezdzi na tych wierconych? to bym mial rozwiazanie :decayed: bo drugi komplet piast mam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki dzieki

kaska dzisiaj poszla wiec dojdzie napewno

EOT ;)

:hi:

---------- Post dopisany 29-11-2013 at 12:12 ---------- Poprzedni post napisany 25-11-2013 at 22:22 ----------

List doszedl lapki ekstra a co do tego ustrojstwa do anteny to duzo tych gniazd :decayed:

skad wyrwales 2 din do aczy i za ile?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem w serii 2din :decayed: Tak BTW dzisiaj nieoczekiwanie dokonałem pewnego zakupu :whistling::kox::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem w serii 2din :decayed:

ehh :slina:

Tak BTW dzisiaj nieoczekiwanie dokonałem pewnego zakupu :whistling::kox::kox:

fele kupiles? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie... Miało być radio 2din, ale to wałek jakiś, bo gość nie chce wysłać za pobraniem, a przez allegro się nie zgadza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie... Miało być radio 2din, ale to wałek jakiś, bo gość nie chce wysłać za pobraniem, a przez allegro się nie zgadza :wink:

lepiej takich omijac jak przez allegro nie chce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały gifcik od mikołaja dostałem :whistling: Większy zakres regulacji... w dół :kox: Starą nakrętkę szlag trafił, więc mam dwie nowe :banan:

2013_12_05_11_25_31.jpg

2013_12_05_11_25_38.jpg

2013_12_05_11_25_59.jpg

2013_12_05_11_26_06.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie...

jak ja znajde do wiosny na tyl gewinde do Q to bede bardzo szczesliwy...

wlasciwie to same springi z regulacja by stykly bo amora mam fabrycznie twardego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, ktoś ostatnio do mnie pisał na a3 forum, że ma gwint do Q do sprzedania :decayed: Ja właśnie zamówiłem nowy gwint, bo stuki, które mam z przodu powodują amorki... Niby tylko sezon używany... W miarę okazyjna cena tylko, że od roku leżakuje :whistling: Martwi mnie tylko 0 komentarzy na allegro, ale za to wysyłka za pobraniem, miły, starszy gość no i ma od 2008 roku konto :wink: Zobaczymy :kox:

---------- Post dopisany at 20:48 ---------- Poprzedni post napisany at 20:28 ----------

Jednak c**j bombki strzelił :grin::grin: Wszystko dogadałem, a ktoś kliknął na allegro :grin: Ja się dogadałem taniej poza allegro, adres podałem i teraz patrzę, a ktoś kupił :facepalm: Nie klikałem, bo cena przesyłki jest wpisana x3 tego co kosztuje... Ciul, szukam dalej :facepalm: No chyba, że ten typo nie spojrzy, bo to starszy gość i mi z samego rana wyśle :polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano, teraz to i tak już nie ma co, bo po wszystkim :decayed:

p.s. ja tam średnio ogarniam ile to powinno kosztować :decayed:

---------- Post dopisany at 21:03 ---------- Poprzedni post napisany at 21:00 ----------

spawaj dokładkę tylną :wink:

rearendwithalloysafteref37.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mieszane uczucia już z tym tyłem... Mam do wzięcia zderzak z s3 za 180 z wysyłką, ale bez blendy... Zastanawiam się czy dałoby radę ogarnąć jakoś tą blendę... Ogólnie to w piątek wreszcie będzie rezanie, bo mam kilka rzeczy do zrobienia, a w końcu będzie czas :whistling: Duperele, typu wymiana postojówek, termostat, lotkę przykleję i muszę ogarnąć drganie jakiegoś plastiku z prawej strony, bo mnie już wkurza :facepalm: Obstawiam, że rura od IC się obija, bo mam to odkąd ją poprawiałem, ale zobaczymy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nazbierało się :wink:

ja na temat esek się wypowiadałem już :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...