Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm


Duds

Rekomendowane odpowiedzi

ja lubie niepozorne autka, tylko naklejke zedrzeć z szyby i jest taki cichociemny killer :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nawet mi się podoba na tej stalce :decayed: I nawet jakiś komfort jest... tylko trakcji brak :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majac tyle niuta na przodzie, to musialby gąsienice sobie założyć :polew:

---------- Post dopisany at 12:31 ---------- Poprzedni post napisany at 12:30 ----------

Ty w ogole powiedz mi jeździsz po Wrocławiu na gwincie swym, jak Ci sie śmiga? :decayed:

moje 1BA jest nawet za mało komfortowe na tych drogach :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrocek całe szczęscie już ma lepsze drogi teraz niż kiedyś, moim zdaniem lepsze niż poznań :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzmaka i te lampki sprawdzę jutro osobiście, bo tata czasu nie ma :decayed:

Et20 w sumie, dystans 20mm :wink:

et 20 fele orginal mialy, czy jak rozumiem 20mm na strone i wyszlo et20?

ile placiles za przejscia z 100 na 112? :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Et 20 w sumie z dystansem, felga et40. Pamiętaj, że szerokość felgi też ma znaczenie :decayed: Dystanse nowe 550 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrocek całe szczęscie już ma lepsze drogi teraz niż kiedyś, moim zdaniem lepsze niż poznań :decayed:

w sumie tak ale niekiedy jak jeździmy sobie wieczorem z kumplami bez celu to mozna sie w takie pobojowisko wp****lić że łojoj :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ans, to Ty z Wrocka? :shock3::shock3::shock3: To kiedy spocik? :decayed: Ja śmigam na lajcie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja po wrocku jak jeżdżę to z reguły głównymi drogami także mogę być nieświadomy wszystkiego :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ans, to Ty z Wrocka? :shock3::shock3::shock3: To kiedy spocik? :decayed: Ja śmigam na lajcie :decayed:

A jak

Po 11 grudnia bo oddaje prace inż :decayed:

takto śmigam jak są spoty a3-clubu :decayed: czasami pod milenijny zawitam :decayed:

ja po wrocku jak jeżdżę to z reguły głównymi drogami także mogę być nieświadomy wszystkiego :decayed:

Chłopie, jak miałem a3 kiedyś zachciało mi sie zapie**alać to pogiąłem dwa kute oz racingi :decayed::naughty: dowalilem wtedy do pieca ostro.... żodyn tak nie przejechał torów tramwajowych jak ja... ŻODYN! !!!!!! :polew::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Ans, ja też teraz mam zapier.... :kwasny:

Co do audio to na razie jest seria + wzmak 4-kanałowy puszczony na tylne głośniki + skrzynia, ale jak trafię jakieś radyjko to chyba jednak kupię 2din, bo z symphony się nic dobrego nie wyciągnie :kwasny: Przede wszystkim przód jest słaby (z radia jest 2x20W), bo tylne głośniki pod tym wzmakiem grają naprawdę przyzwoicie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Et 20 w sumie z dystansem, felga et40. Pamiętaj, że szerokość felgi też ma znaczenie :decayed: Dystanse nowe 550 zł.

i tu problem sie pojawia :facepalm:

wczoraj wpadlo kolo na wiosne ale tez sie nie pochwale jeszcze :decayed:

przymiarka byla i miejsca na dystans zmieniajacy nie mam

wiesz czy ktos rolowal bloty w aczy? i ile wyjdzie wiecej max :kwasny:z tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem, że na forum ktoś rolował. Powiedz tylko jaka szerokość i ET to Ci powiem czy upchasz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18x8,5 a et ktorej z tych: 30,35,40 - sprawdzic musze :facepalm:

na tyl upcham napewno... gorzej z przodem bo bez dystansa rant feli jest prawie rowno z blotnikiem :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli 40 to upchasz na dobrej glebie z rolowaniem :wink: Mniejsze ET to już bieeeda :whistling:

---------- Post dopisany at 10:34 ---------- Poprzedni post napisany at 10:33 ----------

Licząc dystans 20mm oczywiście, bo 17mm też można zrobić, ale to już do końca nie jest bezpieczne podobno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fk 15mm :whistling:

ADAPTERY FK 5 X 100 / 5 X 112 57,1 15mm na koło (3698981151) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

gorzej jak et jest 30 :facepalm:

ale w tej cenie tej felgi nie moglem nie kupic :decayed:

a jak to z przepisami jest? w nadkolu musi sie miescic opona czy kolo cale? w znaczeniu fela moze wystawac jak opona miesci sie w nadkolu? :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...