Skocz do zawartości
IGNOROWANY

bixenony


yeti_1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich kolegów, a zwłaszcza użytkowników a4 b8.

Mam pytanie co do moich xenonów.

W mojej a4 b8 są one na wyposażeniu, ale nie wiem czy coś z niemi jest nie tak, czy tak ma być. Są one prawidłowo ustawione na stacji diagnostycznej. Ale gdy jadę moja a4 i jest w niej komplet pasażerów (4 dorosłe osoby) to muszę jadących z naprzeciwka nieźle oślepiać, bo każdy jadący z naprzeciwka mruga mi światłami długimi(drogowymi) tak jakbym ja jechał na światłach drogowych, a ja jadę na światłach mijania!!!

Czy coś się dzieje z układem samopoziomowania czy jak??

Gdy odpalam audi światła schodzą na dół i się podnoszą poziomuja się, czyli samopoziomowanie pracuje i zmywanie lampy też pracuje.

Nie świeci się kontrolka uszkodzonego czujnika więc myślę że wszytko działa OK.

Zastanawiam się czy one powinny pracować na zasadzie "żyroskopu" że jak jest wzniesienie to xenon się opuszcza, jak wjeżdżam w jakiś dołek to xenon się podnosi, czy tak jest i czy tak być powinno?? Bo możliwe że u mnie to nie działa i xenony "stoją" w jednym miejscu i podskakując oślepiają innych. Zastanawiam się nawet nad opuszczeniem trochę linii światła i cienia świateł mijania na stacji diagnostycznej, ale czy to coś da???

Dodam że gdy jadę sam (jedna osoba w aucie) nic takiego się nie dzieje i nikt nie mruga mi światłami, czyli nikogo nie oślepiam.

Swoją droga jak i ja mijam kogoś kto ma xenony to też mrużę oczy bo to światło padające z xenonu tak się rozprasza i tak ostro świeci że aż oślepia. Proszę o poradę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam kompa i nie mogę sprawdzić czy coś wywala jakieś błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam kompa i nie mogę sprawdzić czy coś wywala jakieś błędy.

Pasuje sprawdzić bo tak nic ci nie podpowiemy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...